dietetyk Zuzanna Mroczkowska
ocena dietetyka

Dietetyk Zuzanna Mroczkowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Doradzam, w jaki sposób odżywiać się, aby zachować zdrowie oraz jak wspomagać leczenie chorób wywołanych przez z nietolerowanie niektórych pokarmów. W trakcie studiów magisterskich prowadziłam badania żywieniowe wśród uczniów szkół średnich oraz gimnazjalnych, analizując ich nawyki żywieniowe oraz stan odżywienia. Po zakończeniu nauki podjęłam pracę w Przychodni Nowy Dwór, gdzie pracowałam w ramach NFZ w poradni diabetologicznej oraz w Klinice Diety Gryszkin.

Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Zdrowej Żywności i Żywienia, a także Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Nie korzystam z gotowych diet, z każdym pacjentem pracuje indywidualnie, uwzględniając jego stan zdrowia, nawyki, styl życia oraz preferencje żywieniowe. Potrafię wsłuchać się w potrzeby pacjenta i bardzo stara się, aby ułożony plan żywieniowy był efektywny, skuteczny i dopasowany do możliwości oraz umiejętności kulinarnych osoby, którą się opiekuję. Stale podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu dietetyki, alergii i nietolerancji pokarmowych, psychodietetyki, żywienia sportowców itp.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza