dietetyk Wojciech Drobinski
ocena dietetyka

Dietetyk Wojciech Drobinski

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. /72 , 80-209 Chwaszczyno

ul. , 80-209 Banino

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Kurs
8 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Dietetyka i żywienie to moja pasja. Mogę o tym mówić godzinami. Układam indywidualne jadłospisy dla osób odchudzających się, chorych oraz cierpiących na kilka współistniejących chorób, takich jak, np.: cukrzyca, dna moczanowa, choroby serca, niewydolność nerek, a także choroby hormonalne. Szczegółowo analizuję każdy przypadek, a potem układam menu uwzględniające produkty wskazane i przeciwwskazane przy określonym schorzeniu oraz indywidualne preferencje żywieniowe pacjentów.

Wiedzę jaką uzyskałam w okresie studiów o profilu dietetycznym

Osiągnięcia

studia, kursy Profi diet by Tim Anderson

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
Opisanie dotychczasowej diety

W celu przygotowania się do wizyty w poradni Fit Dietetyk Wrocław przygotuj dzienniczek żywieniowy spisując spożywane produkty z jednego, typowego dnia. Zapis w dzienniczku dietetycznym powinien składać się z następujących informacje:

godzina spożycia,

produkt/ilość (gramatura lub miara domowa),

opcjonalnie miejsce spożycia (dom, praca)

Przykład:
12:00 jabłko, średnie
12:40 kawa z mlekiem 3,2%, kubek
14:00 czekolada mleczna z orzechami, 4 kostki
Jak będzie przebiegać moje pierwsze spotkanie z dietetykiem? Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
W sieci Fit Dietetyk dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w gabinecie dietetycznym była miła, ciekawa i niestresująca. W pierwszej kolejności uzyskasz wszelkie niezbędne informacje na temat swojej wagi i budowy ciała. Dzięki specjalistycznym badaniom pomiarowym oceniona zostanie nie tylko twoja aktualna masa czy poziom tkanki tłuszczowej, ale także jędrność ciała.

Dzięki uzyskanym wynikom dowiesz się m.in. czy twój organizm posiada dostateczną ilość tkanki mięśniowej, jakie jest jego zapotrzebowanie na kalorie, ile musisz naprawdę ważyć oraz ile potrzebujesz czasu by zrzucić zbędne pokłady tłuszczu. Wynik specjalistycznego badania masy i składu ciała obejmuje ponad 20 różnych danych, które przedstawimy ci w obrazowym i zrozumiałym ujęciu graficznym.

To badanie bardzo wiele nam wyjaśni i stworzy doskonałe podstawy do stworzenia optymalnego programu dietetycznego. Oczywiście jego szczegółowe opracowanie będzie wymagało jeszcze wielu ustaleń, dlatego nasza wizyta nieco przeciągnie się w czasie. Musimy zebrać jeszcze wiele informacji na temat twojego dotychczasowego stylu życia, spędzania czasu, twoich upodobań żywieniowych, stanu zdrowia, przebytych chorób, stosowanych leków, itd. Wszystko po to aby nowa stworzona dieta nie była dla Ciebie katorgą, lecz prawdziwą przyjemnością. Przeprowadzenie tak dokładnych badań i analiz jest bardzo ważne dla prawidłowego opracowania programu dietetycznego.

Dlatego na pierwsze spotkanie z dietetykiem musisz zarezerwować przynajmniej kilkadziesiąt minut.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza