dietetyk Wiktoria Kłos
ocena dietetyka

Dietetyk Wiktoria Kłos

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. , 81-356 Gdynia

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
9 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym i trenerem personalnym. Pacjenci we współpracy ze mną mogą liczyć na stałe wsparcie, motywację, zaufanie i przede wszystkim podejście do każdego z osobna. Bardzo indywidualne działania zapewniają naukę zdrowych nawyków żywieniowych na stałe co jest niezbędne do pełni zdrowia fizycznego oraz psychicznego. Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych i dzieci, ale także w dietoterapii zaburzeń pracy tarczycy i insulinooporności oraz wszelkich problemów jelitowych.

Zmianę nawyków żywieniowych zaczęłam od siebie, kiedy zmagałam się z licznymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego po spożytym posiłku. Zespół Jelita Drażliwego, PCOS oraz inne towarzyszące tym schorzeniom objawy udało mi się pokonać zmieniając dietę. Swoją pracę opieram na holistycznym podejściu do człowieka na podstawie własnego doświadczenia i doświadczeniach moich Pacjentów.

Jestem specjalistą w kształtowaniu kobiecej sylwetki, układaniu suplementacji i adresowaniu kwestii zdrowotnych dietą.

Osiągnięcia

Poza studiami liczne staże, kursy, szkolenia, webinary. Publikuje artykuły dla foodforum, znanylekarz, a także wielu innych portali i gazet.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Na tej wizycie zapoznajemy się i określamy Twoje cele. Przygotuj się na dużą ilość pytań dotyczących Twojego trybu życia, historii zdrowotnej, stylu jedzenia, wcześniejszych prób podejmowania zmian. Im lepiej wiemy: co lubisz, czego nie lubisz, na co chorujesz, jakie masz podejście do zdrowia, jakie masz podejście do diety, jakim czasem i elastycznością dysponujesz itd. tym lepszy program żywieniowy możemy dla Ciebie przygotować. Obowiązuje nas zachowanie tajemnicy zawodowej, więc odpowiedzi, których udzielisz zostają między nami. Analizujemy również wyniki Twojej krwi, ponieważ jest to niezbędny element naszej pracy i Twojego zdrowia.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Wizyty kontrolne mają znaczenie dla utrzymania Twojej motywacji i samokontroli. Pomagają utrzymać się w postanowieniach i kształtować prawidłowe nawyki. Każda z wizyt może się różnić w zależności od etapu, na którym jesteśmy oraz sytuacji. Wizyty kontrolne w zależności od Twoich potrzeb są ukierunkowane na edukację, motywację, rozwój, analizę błędów i korektę. Zwyczajowo wykonujemy: analizę składu ciała , pomiary obwodów , analizujemy postępy i decydujemy o dalszych krokach we współpracy , sprawdzamy dzienniczek żywieniowy , dokonujemy korekty zaleceń/diety, jeśli jest taka konieczność , zlecamy listę kontrolnych badań krwi oraz omawiamy postępy/zmiany.
Indywidualny program dietetyczny w chorobie, sporcie, dla chcących schudnąć, przytyć, czy kobiet w ciąży Czas trwania: 30 min Cena: 300 zł
Program zywieniowy obejmuje dietę, zalecenia, suplementację, dodatki.
• indywidualnie rozpisana dieta pod Twoje dolegliwości/choroby/symptomy dobrana przez nas na podstawie Twoich wyników krwi. Dieta rozpisywana jest na ilość posiłków ustaloną przez nas wraz z pacjentem. Pierwsza dieta zazwyczaj starcza na długi okres.
• zalecenia staramy się przygotować w maksymalnie zindywidualizowany sposób. W zaleceniach znajdziesz informację kiedy i jaką wodę pić, na czym smażyć, czy możesz podjadać, jak komponować posiłki.
• suplementacja układana pod Twoje problemy i dolegliwości zdrowotne. Bierzemy pod uwagę leki oraz suplementy jakie przyjmowałeś do tej pory oraz wskazujemy Ci jak łykać suplementy, by wchłaniały się efektywnie. Dostaniesz od nas konkretne firmy oraz ilości suplementów wraz z linkami.
• dodatki w postaci wydruków/plików dla Ciebie. W zależności od problemów dostajesz od nas dodatkowe wskazówki, rady co jeść poza domem, przepisy, jak wykonać zdrowe słodycze, jak pić wodę etc.
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Nietolerancje pokarmowe Czas trwania: 30 min Cena: 499 zł

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza