dietetyk Weronika Ornacka-Draba
ocena dietetyka

Dietetyk Weronika Ornacka-Draba

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia podyplomowe
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Tytuł dietetyka zdobyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Natomiast pracę magisterską obroniłam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zbierałam w licznych szpitalach w Warszawie i Krakowie oraz jednej z krakowskich poradni dietetycznych. Dietetyka jest bardzo dynamiczną dziedziną nauki, dlatego nie przestaję podnosić swoich kwalifikacji, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach zawodowych oraz pozostając na bieżąco z najnowszą literaturą naukową. Swoją wiedzą dzielę się nie tylko w gabinecie, ale także na moim autorskim blogu „Oczami dietetyka”, gdzie zamieszczam artykuły dotyczące żywienia w zdrowiu i w chorobach.
Zagadnieniami z dziedziny dietetyki zainteresowałam się już w liceum. Wówczas zafascynowało mnie to w jak dużym stopniu pożywienie wpływa na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Jednak dietetyka to przede wszystkim praca z drugim człowiekiem i za to cenię ją najbardziej. Wymaga wsłuchania się w drugą osobę i zrozumienia z czym w danym momencie się boryka. A każdy pacjent jest inny, dzięki czemu każdy dzień to nowe doświadczenia. Nie ma też większej satysfakcji niż sukces moich pacjentów. To napędza mnie do dalszego działania.
Oprócz dietetyki moją drugą pasją jest gotowanie, co jest bardzo pomocne podczas komponowania nowych przepisów dla moich pacjentów. Na co dzień jestem osobą aktywną i uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu. Wyprawy w góry, taniec i rower. Tym zajęciom oddaję się kiedy nie ma mnie w moim gabinecie.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza