dietetyk Weronika Gajdzik
ocena dietetyka

Dietetyk Weronika Gajdzik

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Nazywam się Weronika Gajdzik, jestem dietetykiem klinicznym oraz psychodietetykiem. Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Zapraszam Cię do wspólnej pracy o Twoje zdrowie, lepsze samopoczucie i nową sylwetkę! Razem zawalczymy o to, abyś czuł się dobrze w swoim ciele. Pracuję z osobami z nadmierną masą ciała oraz chorych z różnymi jednostkami chorobowymi.

Osiągnięcia

Odbyłam liczne szkolenia z zakresu żywienia w sporcie, żywienia w chorobach tarczycy, niedożywieniu, chorobach onkologicznych, endokrynologicznych i in.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

KONSULTACJA INTERNETOWA Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Konsultacja internetowa z przesłaniem indywidualnie opracowanych zaleceń żywieniowych - bez jadłospisu.

Otrzymujesz drogą mailową pliki z ankietą dotyczącą Twojego stanu zdrowia oraz żywienia, wzór wypełnienia dzienniczka żywieniowego oraz tabelę na pomiary antropometryczne do wypełnienia (obwód talii, bioder itp.). Wraz z wypełnionymi plikami odsyłasz nam informację, czego oczekujesz od konsultacji, jaki masz problem, w czym potrzebujesz pomocy, jaki jest Twój cel. W mailu zwrotnym otrzymujesz indywidualne zalecenia żywieniowe oraz odpowiedzi na Twoje pytania.
PAKIET 2-TYGODNIOWY ON-LINE Czas trwania: 60 min Cena: 149 zł
Konsultacja internetowa z przesłaniem indywidualnie opracowanych zaleceń żywieniowych i jadłospisu 7-dniowego, stały kontakt z dietetykiem, kontrola wyników.
PAKIET MIESIĘCZNY ON-LINE Czas trwania: 60 min Cena: 199 zł
Konsultacja internetowa z przesłaniem indywidualnie opracowanych zaleceń żywieniowych i jadłospisu 14-dniowego, stały kontakt z dietetykiem, dwukrotna kontrola wyników.
PAKIET 2-MIESIĘCZNY ON-LINE Czas trwania: 60 min Cena: 299 zł
Konsultacja internetowa z przesłaniem indywidualnie opracowanych zaleceń żywieniowych i jadłospisu 4-tygodniowego, stały kontakt z dietetykiem, 4 krotna kontrola wyników.

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy