dietetyk Sylwia Wychowałek
ocena dietetyka

Dietetyk Sylwia Wychowałek

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. 3 Maja 15 , 99-400 Łowicz PL

ul. Andrzeja 24 , 90-513 Łódź

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jako Psychodietetyk wiem jak ważna jest motywacja i wsparcie otoczenia podczas zmiany nawyków żywieniowych. Uważam, że pozytywne nastawienie i zapał do działania sprawiają, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy cel można zrealizować.
Zajęcia na kierunku Kucharz w Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi pokazały mi jak wprowadzić zasady racjonalnego żywienia do swojej kuchni w praktyce. Zawsze staram się, by układane przeze mnie jadłospisy były nie tylko zdrowe, ale i smaczne!
Doświadczenie w pracy Dietetyka sprawia, że wiem jak istotne jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat. Chętnie pomagam małym niejadkom lub dzieciom zmagającym się nadwagą. Poprzez indywidualne podejście pokazuję nie tylko jak właściwe komponować posiłki, ale także jak zachęcić dziecko do wprowadzenia zmian w życie.

Osiągnięcia

Jestem laureatką konkursu Polskiego Towarzystwa Dietetyki „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie”. Zdobyłam także wyróżnienie w konkursie
Akademii Dietetyki „Nauka i praktyka w zawodzie dietetyka”. W III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Żywieniowego Nestlé NHW osiągnęłam I miejsce.
Swoją wiedzę staram się cały czas pogłębiać poprzez udział w licznych konferencjach oraz warsztatach, m.in. Ogólnopolska Konferencja Dietetyki CONGRESSUS DIETETICA, kurs leczenia żywieniowego dla członków zespołów klinicznych.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja wstępna Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Szczegółowy wywiad żywieniowy z analizą składu ciała i interpretacją wyników, wywiad zdrowotny, analiza nawyków żywieniowych; określenie potrzeb, celu współpracy i sposobu działania.
Wizyta kontrolna dla klientów będących we współpracy Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł
Analiza składu ciała, dotychczasowych postępów, zmiany nawyków; spotkanie nie zastępuje pierwszej wizyty.

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 1 opinii)