ocena dietetyka

Dietetyk Sylwia Turczyńska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Białoprądnicka 22B /26 , 31-221 Kraków

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Kurs
  • Studia podyplomowe
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
5 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dietetykiem i socjologiem, nie tylko z wykształcenia, ale również z miłości do życia i ludzi. Dzięki temu oprócz fachowej wiedzy i praktycznych wskazówek dietetycznych mogę zaoferować każdemu szczerą rozmowę, dużą dawkę motywacji oraz kompleksową opiekę i wsparcie.

Moja wiedza poparta jest realnymi doświadczeniami, ponieważ sama od najmłodszych lat borykałam się z nadwagą i stosowałam różne diety cud! Przez lata pracy nad sobą zrozumiałam, że najlepszym rozwiązaniem dla organizmu jest stopniowa ale trwała zmiana nawyków żywieniowych, połączona z aktywnością fizyczną i pozytywnym nastawieniem do życia.

Od lat oddaję się kulinarnym eksperymentom, ponieważ chcę dostarczać swoim klientom urozmaicone i pyszne jadłospisy. Poprzez praktyczne rozwiązania chcę udowodnić, że zdrowe jedzenie może być niezwykle smaczne, niedrogie i proste w przygotowaniu.

Moją prywatną i zawodową misją jest motywowanie ludzi do działania i pozytywnej zmiany. Bo zdrowe odżywianie to nie wyrzeczenia i zakazy ale nowy, lepszy styl życia!

Osiągnięcia

Oprócz studiów z zakresu żywienia człowieka i dietetyki, ukończyłam egzaminowane kursy na Akademii Dietetyki, po których otrzymałam dyplomy potwierdzające przygotowanie do zawodu dietetyka przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

1 konsultacja Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
Kompleksowy wywiad z pacjentem( analiza składu ciała na certyfikowanym medycznie analizatorze Tanita DC- 430; omówienie wyników; ocena sposobu odżywiania, stylu życia, stanu zdrowia, określenie celu i czasu jego realizacji, przekazanie wstępnych zaleceń).
wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
Analiza składu ciała z omówieniem, Omówienie i ewentualne wprowadzenie zmian w planie żywienia i aktywności fizycznej.
Jadłospis 7 dniowy Czas trwania: 120 min Cena: 100 zł
Jadłospisy z przepisami
Jadłospis 14 dniowy Czas trwania: 120 min Cena: 180 zł
Jadłospisy z przepisami
Plan dietetyczny w postaci tabeli Czas trwania: 120 min Cena: 400 zł