dietetyk Sylwester Kłos
ocena dietetyka

Dietetyk Sylwester Kłos

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. aleja Grunwaldzka 20 , 80-286 Gdańsk

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
9 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dietetykiem i trenerem personalnym, w pracy szczególnie interesuję się problemami jelitowymi oraz chorobami autoimmunologicznymi. Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych i dzieci, ale także w leczeniu hashimoto i insulinooporności.

W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do zdrowia człowieka. Stawiam na współpracę z pacjentami. Swoją pracę rozpocząłem od siebie i zmieniłem swoje życie na lepsze, zmagając z chorobą autoimmunologiczną, problemami jelitowymi, niedoczynnością tarczycy. Obecnie dzięki dietoterapii moja autoimmunologia jest w stanie reemisji.

prowadzę m.in. takich sportowców jak Paweł Wszołek - Reprezentant Polski w piłce nożnej, Michał Mak, Krystian Pieszczek Reprezentant Polski w speedwayu, czy Tomasz Gębala Reprezentant Polski w piłce ręcznej. Byłem gościem TVP 2 w programie pytanie na śniadanie.

tutaj możesz zobaczyć krótki filmik przedstawiający skrót z wizyty w gabiecie
http://sports-med.pl/video/SM.mp4

Osiągnięcia

Edukacja zagraniczna od najmłodszych lat, a także liczne kursy, szkolenia, webinary przez 300 dni w roku.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Na tej wizycie zapoznajemy się i określamy Twoje cele. Przygotuj się na dużą ilość pytań dotyczących Twojego trybu życia, historii zdrowotnej, stylu jedzenia, wcześniejszych prób podejmowania zmian. Im lepiej wiemy: co lubisz, czego nie lubisz, na co chorujesz, jakie masz podejście do zdrowia, jakie masz podejście do diety, jakim czasem i elastycznością dysponujesz itd. tym lepszy program żywieniowy możemy dla Ciebie przygotować. Obowiązuje nas zachowanie tajemnicy zawodowej, więc odpowiedzi, których udzielisz zostają między nami. Analizujemy również wyniki Twojej krwi, ponieważ jest to niezbędny element naszej pracy i Twojego zdrowia.
Konsultacje dietetyczne Czas trwania: 60 min Cena: 200 zł
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Wizyty kontrolne mają znaczenie dla utrzymania Twojej motywacji i samokontroli. Pomagają utrzymać się w postanowieniach i kształtować prawidłowe nawyki. Każda z wizyt może się różnić w zależności od etapu, na którym jesteśmy oraz sytuacji. Wizyty kontrolne w zależności od Twoich potrzeb są ukierunkowane na edukację, motywację, rozwój, analizę błędów i korektę. Zwyczajowo wykonujemy: analizę składu ciała , pomiary obwodów , analizujemy postępy i decydujemy o dalszych krokach we współpracy , sprawdzamy dzienniczek żywieniowy , dokonujemy korekty zaleceń/diety, jeśli jest taka konieczność , zlecamy listę kontrolnych badań krwi oraz omawiamy postępy/zmiany.
Nietolerancje pokarmowe Czas trwania: 30 min Cena: 499 zł
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Indywidualny program dietetyczny w chorobie, dla sportowców, chcących schudnąć czy przytyć Czas trwania: 60 min Cena: 300 zł
Program zywieniowy obejmuje dietę, zalecenia, suplementację, dodatki.
• indywidualnie rozpisana dieta pod Twoje dolegliwości/choroby/symptomy dobrana przez nas na podstawie Twoich wyników krwi. Dieta rozpisywana jest na ilość posiłków ustaloną przez nas wraz z pacjentem. Pierwsza dieta zazwyczaj starcza na długi okres.
• zalecenia staramy się przygotować w maksymalnie zindywidualizowany sposób. W zaleceniach znajdziesz informację kiedy i jaką wodę pić, na czym smażyć, czy możesz podjadać, jak komponować posiłki.
• suplementacja układana pod Twoje problemy i dolegliwości zdrowotne. Bierzemy pod uwagę leki oraz suplementy jakie przyjmowałeś do tej pory oraz wskazujemy Ci jak łykać suplementy, by wchłaniały się efektywnie. Dostaniesz od nas konkretne firmy oraz ilości suplementów wraz z linkami.
• dodatki w postaci wydruków/plików dla Ciebie. W zależności od problemów dostajesz od nas dodatkowe wskazówki, rady co jeść poza domem, przepisy, jak wykonać zdrowe słodycze, jak pić wodę etc.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza