?

Co robić by nie podjadać

Chciałabym schudnąć, jestem na diecie którą przygotowała mi dietetyczka. Mam również przygotowane specjalne ćwiczenia. Efektów tak naprawdę brak. W ciągu miesiąca schudam tylko 2 kg. Moim największym problem w mojej diecie jest to że podjadam, nie są to jakieś wielkie porcje, ale np dodatkowa kanpaka. Posiłki mam równo co 4 godziny, Co mam robić by nie podjadać ?

2018-03-21 Kategoria: Odchudzanie
Witam serdecznie,
po pierwsze posiłki są zbyt mocno rozłożone w czasie, gdyż należy jadać maksymalnie co 3 godziny a nie 4. Po drugie jak Pani podjada to znaczy, że jest Pani głodna a uczucia głodu na diecie być nie powinno. Bardzo prawdopodobne też że dieta jest źle zbilansowana i brakuje w niej jakichś składników odżywczych dlatego Pani podjada.
Jeżeli chciałaby Pani podejść do sprawy jeszcze bardziej profesjonalnie to proponuje ułożenie indywidualnej diety. Wymaga to jednak zebrania wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. W tym celu zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną. Pacjentów przyjmuję w Warszawie. Jeżeli nie jest Pani z Warszawy prowadzę również konsultacje i układam diety online.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk