?

Jak schudnąć i przezwyciężyć apetyt

Dzień dobry, mam bardzo duży problem, od jakiegoś czasu próbuję się odchudzać, lecz prawie każdego dnia kończy się tak samo, do południa jem bardzo zdrowo, lecz później po prostu nie mogę nad sobą zapanować, dosłownie rzucam się na jedzenie. Czasem udaje mi się odchudzać 2-3 dni lecz nigdy dłużej. Po wszystkim zawsze mam wyrzuty sumienia, obiecuję sobie że od jutra zacznę znowu dietę, ale następnego dnia jest tak samo. Próbuję z tym walczyć, lecz po prostu nie udaje mi się! I nawet nie chodzi o to że jestem głodna, ja po prostu chcę poczuć smak tego jedzenia. Jem dużo białka błonnika itp, lecz to nic nie pomaga!! W ostatnich 3 miesiącach przytylam aż 7 kg i niestety waga nadal idzie w górę. Jak mam schudnąć? Jak obniżyć apetyt? Jak przestać się objadać? Dodam, że wizyta u psychologa, dietetyka nie wchodzi w grę.

2017-11-01 Kategoria: Odchudzanie
Witam serdecznie,

zastanawiam się dlaczego pisze Pani, że wizyta u dietetyka nie wchodzi w grę. Obawiam się że inaczej nie poradzi sobie Pani z opisanym problemem. Dieta powinna być dostosowana do Pani potrzeb w innym razie będzie Pani odczuwała głód i będzie Pani podjadała. Dieta nie może być męczarnią i głodzeniem się a powinna stać się zdrowym stylem życia.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk