?

Jak uniknac efektu jojo ?

Byłam już na różnych dietach odchudzających. Ale po każdych zawsze był ten efekt jo jo. Miałam już diete przygotowana przez mojego trenera i jak z powodów zdrowotnych- miałam złamaną nogę, musiałam zaprzestać cwiczeń, powróciłąm do wagi. Teraz wybieram się do dietyka na przygotowanie diety, boję się że wydam kolejne pieniądze i znowu wróce do starej wagi.

Kategoria: Odchudzanie
Sylwia Jajuga 04.12.17 18:53:51
Jeżeli podejmie Pani kurację u wykwalifikowanego dietetyka i jadłospis zostanie prawidłowo i indywidualnie ułożony dla Pani, nie będzie to drastycznie mała podaż kalorii, nie musi się Pani obawiać efektu jo-jo:) Oczywiście w takcie trwania kuracji ważna jest także edukacja żywieniowa i zmiana nawyków żywieniowych, które pozwolą na utrzymanie docelowej masy ciała.

Zapraszam do kontaktu,
Sylwia Jajuga
729995707
Izabela Nowak 03.12.17 14:19:21
Witam,

jeśli dieta będzie to Pani odpowiednio dobrana, to nawet nie odczuje Pani podczas jej stosowania rygoru. Warto mieć kogoś kto Panią pokieruje i wesprze w powrocie na zdrową ścieżkę ;) Jeśli będzie się Pani stosować do zaleceń, jadłospisu -efekt jojo u Pani nie wystąpi.

Zapraszam do kontaktu,
tel. 690-188-548
Izabela Nowak
Joanna Wasiluk (Dudziec) 28.09.17 15:48:23
Witam serdecznie,

jeżeli dietetyk ułoży Pani INDYWIDUALNĄ dietę dostosowaną do Pani potrzeb i zapotrzebowania energetycznego, nie będzie to dieta zbyt rygorystyczna to nie ma prawa pojawić się efekt jo-jo.
Musi Pani pamiętac aby się nie głodzić, jeść racjonalnie i od czasu do czasu pozwalać sobie na przyjemności. Dieta nie powinna kojarzyć się z czymś strasznym i meczącym a stać się zdrowym stylem życia

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk