?

Czy dietetyk na pewno uwzględni moje upodobania?

Jestem osobą, która od dłuższego czasu próbuje wygrać z nadprogramowymi kilogramami, ale bez skutku. Wciąż zmagam się z efektem jo-jo. Stwierdziłam, że chyba czas najwyższy sięgnąć po pomoc specjalisty i bardzo poważnie zastanawiam się nad umówienien wizyty u profesjonalnego dietetyka. Jednak muszę przyznać, że bardzo ciężko będzie ułożyć dietę, która spełni oczekiwania i moje, i mojego potencjonalnego dietetyka. Nie jem wołowiny, lubię tylko kurczaka, z owoców toleruję tylko jabłka, a jogurty i serki wiejskie w ogóle nie wpisują się w mój codzienny jadłospis... Czy dietetyk na pewno uwzględni wszystkie moje jedzeniowe fanaberie?

Kategoria: Odchudzanie
Joanna Wasiluk (Dudziec) 12.09.17 14:24:50
Witam serdecznie,
pierwsza wizyta uwzględnia szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny podczas, którego dowiaduję się jak najwięcej na temat pacjenta. W wywiadzie pytam o preferencje żywienowe, po to aby dieta była nie tylko skuteczna ale i smaczna. Spisuję wszystko co powie mi pacjent i na tej podstawie układam jadłospis. Jeszcze ngd mi się nie zdażyło że nie podołałąm wymaganiom żywieniowym pacjentów. Pani oczekiwania wcale nie są wygórowane, uwierzy mi Pani :)
Także serdecznie zapraszam na wizytę
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk
Anna Wolska 19.08.17 20:15:54
Witam! Układam diety dla podopiecznych i proszę mi uwierzyć, że Pani wymagania są bardzo skromne :) myślę, że jak pójdzie Pani do dobrego dietetyka, na pewno uwzględni Pani preferencje i ułoży taki jadłospis, aby odpowiadał on Pani oraz był dobrze zbilansowany :) pozdrawiam!