?

Czy dietetyk na pewno uwzględni moje upodobania?

Jestem osobą, która od dłuższego czasu próbuje wygrać z nadprogramowymi kilogramami, ale bez skutku. Wciąż zmagam się z efektem jo-jo. Stwierdziłam, że chyba czas najwyższy sięgnąć po pomoc specjalisty i bardzo poważnie zastanawiam się nad umówienien wizyty u profesjonalnego dietetyka. Jednak muszę przyznać, że bardzo ciężko będzie ułożyć dietę, która spełni oczekiwania i moje, i mojego potencjonalnego dietetyka. Nie jem wołowiny, lubię tylko kurczaka, z owoców toleruję tylko jabłka, a jogurty i serki wiejskie w ogóle nie wpisują się w mój codzienny jadłospis... Czy dietetyk na pewno uwzględni wszystkie moje jedzeniowe fanaberie?

2017-08-16 Kategoria: Odchudzanie
dietetyk Eliza Voss
skutkiem jo-jo mogą być produkty zawierające lektyny. Zapraszam do swojej grupy: www.facebook.com/groups/dietetykonline przez 14dni możesz spróbować stosować zalecone produkty i sama sobie dostosujesz, które lubisz a które nie. Bardzo flexible dieta.
Dzień dobry,

zawsze staram się uwzględniać w miarę możliwości preferencje żywieniowe pacjenta. Myślę, że mimo ograniczonej puli produktów można skomponować zdrowy i smaczny jadłospis. Wiele produktów można zastąpić i zastosować zamienniki o podobnej wartości odżywczej.

Zapraszam na konsultację:
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=kolo.sienkiewicza
tel. 883281884
ul Sienkiewicza 8 Koło

Pozdrawiam
Karolina Bednarowicz
dietetyk Beata Krawczyńska-Kowalska
Dzień dobry,
w swojej pracy stawiam na indywidualne podejście, więc jak będzie wyglądała dieta zależy też w dużej mierze od Pani oczekiwań.
Uwzględniając eliminację produktów nielubianych prze Panią (podanych w wiadomości) nadal można nadal ułożyć zdrowy i smaczny jadłospis. Jeśli jednak na pierwszej wizycie stwierdziłaby Pani, że nie lubi Pani żadnego warzywa to byśmy szukały kompromisów. Z doświadczenia wiem, że jak najbardziej są one możliwe i pacjenci są zadowoleni :)

Pozdrawiam!
Najważniejszy jest pacjent. Na pierwszej wizycie dietetyk wypyta Panią o Pani preferencje żywieniowe. Na pewno uwzględni wszystkie Pani uwagi i dopasuje dietę do Pani potrzeb :)
Witam serdecznie,
pierwsza wizyta uwzględnia szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny podczas, którego dowiaduję się jak najwięcej na temat pacjenta. W wywiadzie pytam o preferencje żywienowe, po to aby dieta była nie tylko skuteczna ale i smaczna. Spisuję wszystko co powie mi pacjent i na tej podstawie układam jadłospis. Jeszcze ngd mi się nie zdażyło że nie podołałąm wymaganiom żywieniowym pacjentów. Pani oczekiwania wcale nie są wygórowane, uwierzy mi Pani :)
Także serdecznie zapraszam na wizytę
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk