?

Czy dieta będzie trudna?

Nie jestem mistrzem w gotowaniu i przestrzeganiu odpowiednich godzin jedzenia. Już jakiś czas zamierzam przejść na dietę, boję się jednak, ze nie dam rady. Dieta kojarzy mi się z głodem i staniem przy garach. Czy dieta będzie trudna?

2017-06-13 Kategoria: Odchudzanie
Witam serdecznie,
dieta nie może kojarzyć się z głodówką i wiecznym przygotowywaniem sobie posiłków. Powinna być prosta, smaczna i dobrana indywidualnie do potrzeb pacjenta. Jeżeli będzie Pan chodził głody to po pierwsze efekty diety będą krótkotrwałe a po drugie szybko Pan z tej diety zrezygnuje, zrazi się do niej. Odchudzanie powinno stać się dość naturalne a nie uciążliwe. Powinien Pan nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych, które zostaną do końca życia.
Jeżeli będzie inaczej proszę zmienić dietetyka.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk
Wskazana jest wizyta u specjalisty, który na podstawie szczegółowego wywiadu zdrowotnego i rozmowy skonstruuje indywidualnie przygotowany plan żywienia, z uwzględnieniem również umiejętności kulinarnych :) Dieta nie musi się kojarzyć z wiecznym głodem i godzinami w kuchni - można przygotowywać świeże, smaczne, proste i szybkie posiłki :)