?

Efekt jojo

Wiele diet już stosowałam, większość kończyła się efektem jojo. Czy jeśli pójdę do dietetyka, mogę mieć pewność, że tego efektu jojo nie będzie?

Kategoria: Odchudzanie
Joanna Wasiluk (Dudziec) 14.09.17 14:35:48
Witam serdecznie,
jeżeli pójdzie Pani do dobrego dietetyka, który poprowadzi Panią odpowiednio nie tylko przez proces odchudzania, ale również proces stabilizacji to efektu jo-jo nie będzie. Na diecie nie może Pani chodzić głodna a trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe. Dieta nie może kojarzyć się z samymi wyrzeczeniami i udręką.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk
Agnieszka Pamulanka 15.06.17 12:06:42
Na rynku jest mnóstwo specjalistów w branży żywienia i jest z nimi podobnie jak z każdą branżą - mamy i lepszych i gorszych lekarzy, murarzy, stolarzy :) Proszę wybrać kogoś, kto może pochwalić się dyplomem uczelni wyższej, popytać wśród znajomych - z pewnością znajdzie Pani kogoś, kto rzetelnie stworzy dla Pani plan żywieniowy, który pozwoli na zdrową redukcję bez efektów ubocznych i jojo :)
Anna Wolska 15.06.17 12:06:05
Jeśli trwale nie zmieni Pani nawyków żywieniowych (oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i każdy czasem zje fast-fooda czy wypije butelkę wina) to jest możliwe, że efekt jojo wystąpi. Jednak dobry dietetyk podejrzewam, że fantastycznie Pani objaśni szkodliwość takowych produktów i tak pokieruje, że trwale zmieni Pani podejście do diety i sposobu odżywiania się.