dietetyk Piotr Lewandowski
ocena dietetyka

Dietetyk Piotr Lewandowski

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Kazimierska 4E /1 , 71-043 Szczecin

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
9 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Absolwent Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie. Po studiach odbyłem dwuletnią zagraniczną praktykę w Westmanstown Sport & Conference Center w Dublinie specjalizując się w konsultacjach żywieniowych dla ludzi aktywnych, systematycznie uprawiających sport i wysiłek fizyczny.

W 2010 r założyłem Centrum Dietetyki i Aktywności w Szczecinie. Misją, która przyświeca mi do dziś jest połączenie indywidualnej diety z aktywnością fizyczną. Pacjent, który przychodzi do gabinetu ze swoim problemem : otyłością , nadwagą , różnymi schorzeniami zdrowotnymi : cukrzycą typu 2 , podwyższonym poziomem cholesterolu, niedoczynnością tarczycy ma pewność , że w Centrum Dietetyki i Aktywności może liczyć na fachową pomoc . Przede wszystkim otrzyma program oparty na indywidualnej diecie i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej do jego możliwości.

W 2015 r swoją praktykę rozszerzyłem o placówkę w pobliskim Stargardzie , zaproszono mnie również do konsultacji dietetycznych w przychodniach Medicover.
Zapraszam zatem wszystkich Państwa do współpracy , chętnie odpowiem również na Państwa pytania. Do zobaczenia Piotr Lewandowski – dietetyk.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

pierwsza konsultacja dietetyczna Czas trwania: 60 min Cena: 70 zł
Program 14 dni Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza