dietetyk Paulina Wilk
ocena dietetyka

Dietetyk Paulina Wilk

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Z wykształcenia i pasji jestem dietetykiem. Ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu broniąc pracę licencjacką, w której zajęłam się: Dietoterapią w leczeniu trądziku pospolitego. Jestem również absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Tematem pracy magisterskiej by ły: Możliwości leczenia dietetycznego wybranych zaburzeń przemiany aminokwasów. Przeanalizowałam w niej takie schorzenia jak fenyloketonuria, tyrozynemia oraz choroba syropu klonowego.

Umiejętności praktyczne zdobywałam we wrocławskich szpitalach, poradniach dietetycznych, domu pomocy społecznej, a także przedszkolu. Nieustannie poszerzam swoja wiedzę uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach o tematyce związanej z żywieniem człowieka.

Moim priorytetem jest świadczenie usług dietetycznych na najwyższym poziomie i zapewnienie pełnej satysfakcji pacjentom. Poradnictwo żywieniowe opieram na wiedzy i doświadczeniu z uwzględnieniem zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia.


Konsultacje odbywają się we Wrocławiu i okolicach, a także Lubaniu, Zgorzelcu, Zdunach i Krotoszynie. Miejsce spotkania zależy od Ciebie: Twój dom, miejsce pracy lub inne.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza