dietetyk Paulina Kmieciak
ocena dietetyka

Dietetyk Paulina Kmieciak

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. /2A/5 , 64-840 Budzyń

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem właścicielem poradni Dobry Dietetyk w Budzyniu, absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, dietetykiem klinicznym z zamiłowaniem do dietetyki sportowej oraz instruktorem sportu o specjalności fitness.

Prywatnie uwielbiam biegi długodystansowe i eksperymenty kulinarne. Aby jak najlepiej pomagać moim pacjentom w dalszym ciągu poszerzam wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz specjalistycznych kursach. Doświadczenie zawodowe natomiast zdobywałam m. in. w takich miejscach jak szpitale, dom pomocy społecznej, poradnia uniwersytecka. W ramach działalności wolontaryjnej wprowadzałam pozytywne zmiany żywieniowe w grupie seniorów. Miałam rówież przyjemność uczestniczyć w piknikach zdrowia, organizowanych na terenie Wielkopolski, które dzięki konsultacjom dietetycznym uzmysławiały istotność prawidłowego żywienia dla zachowania i polepszenia stanu zdrowia.

W pracy zawodowej szczególną uwagę zwracam na wysoką jakość usług, profesjonalizm, ale także przyjazne relacje i ciepłą atmosferę. Za istotny element pracy dietetyka uznaję promowanie zdrowego stylu życia i edukację z zakresu prawidłowego żywienia, stąd bardzo lubię prowadzić prelekcje czy wykłady z powyższych dziedzin. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do zasadności skorzystania z usług profesjonalisty z dziedziny żywienia, warto najpierw zapisać się na darmową konsultacje, która pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Serdecznie zapraszam.

Osiągnięcia

kurs instruktor sportu specjalność fitness, kurs dietetyka sportowa, kurs psychologia dla dietetyka, certyfikaty z wielu konferencji pogłębiających wiedzę z zakresu dietetyki

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny, analiza masy i składu ciała, wstępna konsultacja. Cena 100 zł obejmuje zaliczkę na poczet programu żywieniowego na 2 tygodnie, 150 zł w przypadku programu żywieniowego na 4 tygodnie.
Program żywieniowy Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
Program żywieniowy zawiera dokładną analizę masy i składu ciała, analizę żywieniową sprawdzającą jakość dotychczasowego sposobu żywienia oraz szacunkowe ilości makro i mikroskładników, witamin, dodatkowe zalecenia żywieniowe dostosowane do stanu zdrowia, wykaz proponowanych do wykonania badań laboratoryjnych, jadłospis na 2 lub 4 tygodnie z dokładnymi gramaturami i przepisami, listy zakupów, zadania wsparcia psychologicznego, książkę zamienników produktów oraz dodatkowo plan aktywności ruchowej. Cena 100 zł przy wyborze programu na 2 tygodnie, 150 zł na 4 tygodnie. W obu przypadkach cena obejmuje także jedną wizytę kontrolną z analizą masy i składu ciała.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
Utworzenie zupełnie nowego programu żywieniowego, list zakupów, zadań wsparcia psychologicznego. Cena 100 zł obejmuje program na 2 tygodnie (plus wizyta kontrolna), 150 zł program na 4 tygodnie (plus wizyta kontrolna).

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza