dietetyk Patrycja Sankowska
ocena dietetyka

Dietetyk Patrycja Sankowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Dąbrowskiego 7 /1 , 78-600 Wałcz

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
5 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Tytuł dietetyka zdobyłam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, gdzie ukończyłam studia magisterskie, jako najlepsza absolwentka kierunku Dietetyka w roku 2015/2014. Tematem mojej pracy dyplomowej była „Jakościowa ocena sposobu żywienia i stanu odżywienia kobiet z zespołem policystycznych jajników (PCOS)”. W 2016 r. moja praca magisterska została wyróżniona, jako najlepsza praca w konkursie podczas VII Konferencji Żywienie Zdrowie i Choroby we Wrocławiu.

Prowadzę własny gabinet dietetyczny „DIET-COACHING” i układam plany żywieniowe dla osób zdrowych i ze schorzeniami dietozależnymi. Byłam również Sekretarzem Polskiego Towarzystwa Dietetyki – Oddział w Szczecinie. W roku 2016 zostałam nominowana do nagrody „Laur Powiatu Wałeckiego” w kategorii czyny społeczne.

Z doświadczenia wiem, że z każdym sukcesem moi Pacjenci zmieniają swoje podejście do świata – stają się pewniejsi siebie. Pragnę dać im możliwość zmian, dlatego oprócz poradnictwa dietetycznego (prowadzonego w moim gabinecie), aktywnie promuję zdrowy styl życia. Prowadzę liczne prelekcje i warsztaty o tematyce żywieniowej/medycznej dla dzieci i dorosłych. Do współpracy zapraszają mnie między innymi szkoły, przedszkola, placówki medyczne, kluby fitness, stowarzyszenia i różne media.

Osiągnięcia

Doświadczenie zawodowe uzyskałam dzięki pracy w gabinetach dietetycznych (po ukończeniu studiów licencjackich), praktykach zawodowych w szpitalach i poradniach dietetycznych. Podejście do racjonalnego żywienia opieram na stałym kształceniu swoich umiejętności. Uczestniczę w licznych konferencjach i kursach oraz śledzę nowinki żywieniowe i medyczne

Usługi

Konsultacja dietetyczna Czas trwania: 60 min Cena: 75 zł
- profesjonalna analiza składu ciała
- wywiad żywieniowy i chorobowy
- pomiary antropometryczne
- dodatkowo można wykupić Plan Żywienia, który jest indywidualnie dopasowany m.in. do trybu życia i stanu zdrowia.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza