dietetyk Patrycja Kaleta-Połyniak
ocena dietetyka

Dietetyk Patrycja Kaleta-Połyniak

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Jana Długosza 13 , 33-300 Nowy Sącz

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
4 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Praktycznie od zawsze interesowały mnie zagadnienia dotyczące zdrowego odżywiania i diet. Również byłam nastolatką, która ciągle dążyła do perfekcyjnego wyglądu. Przetestowałam na sobie mnóstwo diet z różnym skutkiem. Nie jestem typem chudzielca. Na początku, jak większość młodych dziewczyn – po prostu chciałam schudnąć. Nigdy nie byłam grubym dzieckiem, ale chciałam zrzucić te „parę kilo”. Zdarzało mi się stosować diety głodówkowe, aż do czasu studiów, kiedy to bardziej zainteresowałam się zdrowym stylem życia i zdrowym odżywianiem. Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu ,, Żywienie w zdrowiu i chorobie,, czyli żywienie człowieka ( niemowląt, dzieci, młodzieży, ludzi w wieku dorosłym i starszym oraz kobiet w ciąży i karmiących), a także z profilaktyki pierwotnej i wtórnej chorób żywieniowo-zależnych, zasad planowania i oceny jadłospisów i z zakresu oceny stanu odżywienia oraz oceny ilościowej i jakościowej spożycia oraz suplementacji diety, z wykorzystaniem programów komputerowych. Nabyłam również praktyczne umiejętności w zakresie postępowania dietetycznego w chorobach metabolicznych, neurologicznych i nowotworowych oraz w chorobach następujących układów: krwiotwórczego i krążenia, pokarmowego z uwzględnieniem chorób wątroby i trzustki oraz moczowego. Odbyłam szkolenia w zakresie diety w chorobach tarczycy, cukrzycy typu I i II, oraz dialogu motywującym, które ukończyłam certyfikatem. Odbyłam cykl szkoleń przygotowujących mnie do pracy na stanowisku Dietetyka/Specjalisty ds. żywienia Naturhouse.

Mam 4 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku dietetyka.

Kocham to, co robię, praca jest dla mnie wielką pasją, zatem służę radą i pomocą. W pracy dietetyka najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i konieczność indywidualnego dopasowywania diety oraz suplementacji w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów kuracji.
Biorę czynny udział w akcjach prozdrowotnych, przeprowadzam prelekcje na temat zdrowego odżywiania w szkołach, dużych firmach i instytucjach, uczestniczę też w kolejnych szkoleniach poszerzając swoją wiedzę i śledząc artykuły medyczne dotyczące działu dietetyki klinicznej. Prowadzę również swój zawodowy profil na facebooku i bloga.
Jestem alergikiem więc dość dobrze rozumiem problem wielu moich pacjentów i służę im radą i wsparciem. Da się żyć i nie tyć!

Moje motto to: "Jedz i chudnij" oraz "Zdrowy styl życia inwestycją w przyszłość".

Osiągnięcia

Rekomendacje
https://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/patrycja-kaleta-polyniak,131803/dietetyk/nowy-sacz/#z-kalendarzem

https://www.znanylekarz.pl/patrycja-kaleta-polyniak/dietetyk/nowy-sacz

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów

Usługi

Pierwsza wizyta bezpłatna niezobowiązująca Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł
-analiza składu ciała + konsultacja dietetyczna
Wizyta z kuracją Czas trwania: 60 min Cena: 120 zł
Analiza składu ciała+ dieta + suplementacja