Partnerzy

TiqDiet

TiqDiet to nowoczesny program dla dietetyków do układania jadłospisów. Dzięki połączeniu z darmową aplikacją mobilną dietetyk może śledzić postępy w przestrzeganiu diety swoich podopiecznych oraz odpowiednio ich motywować i łatwo się z nimi kontaktować za pomocą wbudowanego czatu. Z TiqDiet każdy może zapoznać się za darmo podczas 14 dniowego okresu próbnego

Zobacz

FIT Akademia

FIT Akademia Jacka Bilczyńskiego – czyli cykl 2-dniowych szkoleń i seminariów dedykowanych trenerom, dietetykom i pasjonatom dbającym o żywienie i sylwetkę. Szkolenia odbywają się w największych polskich miastach, takich, jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdynia, Katowice czy Łódź. Dotychczas w 2 edycjach, w 2015 i 2016 roku wzięło udział 2500 Uczestników!

Zobacz

Dietetica

Jako nieliczni w Polsce łączą tradycyjnie ujęte poradnictwo dietetyczne z biochemią funkcjonalną, genetyką i wiedzą o żywności. Dietetica to kompleksowa opieka nad pacjentem z wykorzystaniem nowych technik bilogii molekularnej.

Zobacz

FoodForum

Pierwsze na rynku wydawniczym czasopismo eksperckie poświęcone wyłącznie zagadnieniom żywności i żywienia. Food Forum ma ambicję kształtować opinie dotyczące kwestii żywieniowych, zajmować się edukacją żywieniową, poszerzać fachową wiedzę o żywności i żywieniu, oceniać wartość żywieniową dostępnych na rynku produktów.

Zobacz

Spożywo

Spożywo to stowarzyszenie, które zrzesza ludzi pragnących odżywiać się zdrowo i mądrze. Chcą agregować i w przystępny sposób udostępniać wiedzę. Łączą społeczność ekspertów i fascynatów z zakresu żywienia oraz zdrowego trybu życia.

Zobacz

Body challange

Body challenge to dwumiesięcznik skierowany do poszukujących wiedzy sportowców, trenerów, instruktorów, pasjonatów i zawodowców. Jest numerem jeden wśród edukacyjnych czasopism dla branży fitness w Polsce.

Zobacz