Dietetyk online

oferta kuracji i konsultacji w wersji online

Sprawdź usługi
dietetyk zegar

Wygoda i oszczędność czasu

Chcesz wypracować zdrowy i przyjazny Tobie sposób odżywiania? Taki, który polubisz, a nie będziesz traktował jako kolejne wyrzeczenie? Jesteś jednak zapracowany, masz dużo obowiązków, a może nie masz z kim zostawić dziecka? Znajdź z nami swój Szczęśliwy sposób odżywiania. Prowadzenie kuracji żywieniowej online będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Siedzisz wygodnie przed monitorem swojego komputera, nigdzie się nie spieszysz, nie stoisz w korkach, nie czekasz w kolejce.

dietetyk kanapka

Plan żywieniowy dopasowany do Ciebie

Dietetyk przeprowadza z Tobą wywiad, analizując Twoje dotychczasowe żywienie, preferencje kulinarne oraz Twój tryb życia (wywiady w formie wygodnych formularzy online, które wypełniasz w dogodnym dla Ciebie czasie). Poznając Ciebie, Twoje preferencje żywieniowe, aktywność zawodową i fizyczną jesteśmy w stanie dopasować skuteczny i smaczny plan żywieniowy do Twoich potrzeb i oczekiwań.

dietetyk sylwetka

Motywacja i wspracie od dietetyka

W wybranych pakietach, podczas spotkań kontrolnych na Skype, dodatkowo oferujemy pracę nad Twoją motywacją. Dzięki temu nie tylko pracujesz “tu i teraz” nad swoją masą ciała, ale również nad zmianą sposobu myślenia i wypracowania nawyków żywieniowych na całe życie! Nasi doświadczeni dietetycy pomogą Ci utrzymywać motywację na odpowiednim poziomie przez cały czas współpracy.

Wybierz dietetyka i umów się
na wizytę online

Zaoszczędź czas i przejdź na Szczęśliwy Sposób Odżywiania już teraz bez wychodzenia z domu
Wybierz Dietetyka oraz godzinę i umów się na kurację online.

Zrób zakupy za min. 200zł w sklepie

Friendly food shop

i odbierz voucher na darmową
konsultację online
z dietetykiem

Przejdź do sklepu

Dostępne pakiety:

Schudnij, po prostu!

Proste i skuteczne rozwiązania dietetyczne online

140 zł

 • Formularz do wypełnienia, na podstawie którego przygotujemy dla Ciebie jadłospis.
 • Prosty do wykonania i smaczny 14-dniowy jadłospis, dopasowane pod względem kaloryczności oraz sezonowości produktów.
 • Kontrola i analiza postępów, poprzez formularz online.
 • Materiały ułatwiające utrzymanie optymalnej masy ciała po zakończeniu kuracji.

Szczęśliwy sposób odżywiania – na zawsze!

Indywidualnie dopasowane jadłospisy + dawka motywacji na cały okres kuracji!

210 zł

 • Formularz do wypełnienia, na podstawie którego przygotujemy dla Ciebie jadłospis.
 • 14-dniowy jadłospisy dopasowane indywidualnie pod względem kaloryczności i sezonowości produktów, a także Twoich preferencji kulinarnych oraz trybu życia
 • 1 spotkanie kontrolne na SKYPE, na których wspólnie przeanalizujemy postępy oraz będziemy pracować nad motywacją i zmianą nawyków żywieniowych na całe życie
 • Zamiennie, w zależności od preferencji, możliwość wypełnienia formularza online.

Specjalistyczna opieka dietetyka online

Specjalistyczna pomoc online w dietozależnych jednostkach chorobowych

330 zł

 • Indywidualną konsultację na SKYPE wraz ze skrupulatnym wywiadem zdrowotno- żywieniowym
 • 14-dniowy jadłospis i zalecenia żywieniowe idealnie zbilansowane i dobrane indywidualnie do Twojej jednostki chorobowej oraz w miarę możliwości do preferencji smakowych
 • 1 spotkanie kontrolne na SKYPE i monitorowanie stosowania zaleceń i uzyskanych efektów.
 • Indywidualny program motywacyjny – praca nad Twoją motywacją i zmianą nawyków żywieniowych wynikających z danej jednostki chorobowej.

Konsultacje z elementami coachingu

Konsultacja i edukacja żywieniowa online

450 zł

 • Edukację z zakresu zdrowego odżywiania z elementami motywującego coachingu żywieniowego
 • Kontakt z dietetykiem i motywację do wprowadzania pozytywnych zmian żywieniowych w Twoje życie!
 • Konsultacje prowadzone są indywidualnie – reagujemy na Twoje bieżące wątpliwości i pojawiające się potrzeby
 • Narzędzia do pracy własnej, które wesprą Cię w realizacji celów
 • 5 spotkań edukacyjno-żywieniowych poprzez SKYPE

Dieta online krok po kroku:

dietetyk online

Wybierz Dietetyka według swoich potrzeb oraz odpowiadający Ci termin pierwszej konsultacji żywieniowej online i zacznij przygodę ze swoim Szczęśliwym Sposobem Odżywiania. Dietetyk przekaże Tobie prosty do wypełnienia formularz lub umówi spotkanie za pośrednictwem Skype. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu Dietetyk dopasuje jadłospis do Twoich potrzeb oraz preferencji żywieniowych. W ciągu tygodnia od zaksięgowania płatności otrzymasz od nas pierwszy dwutygodniowy jadłospis oraz praktyczne, wskazówki dotyczące zmiany nawyków żywieniowych oraz materiały, które pomogą Ci w stosowaniu diety.

dieta online

Przed końcem realizacji pierwszego menu wyślemy do Ciebie drugi formularz z pytaniami dotyczącymi Twoich doświadczeń związanych z naszą dietą online. Na jego podstawie będziemy mogli przygotować drugi jadłospis, jeszcze lepiej dopasowanych do Twoich potrzeb i wyznaczonego celu. Na koniec naszej wirtualnej współpracy otrzymasz materiały, które pomogą Ci utrzymać osiągniętą masę ciała oraz wzmocnić nowe nawyki żywieniowe powstałe podczas współpracy online. Tak byś czuł radość ze zdrowego jedzenia już przez całe życie...

nawyki żywieniowe online

Dzięki pracy unikatową metodą Szczęśliwego Sposobu Odżywiania na trwałe zmienisz nawyki żywieniowe i utrzymasz osiągnięta masę ciała. Tempo spadku masy ciała zostanie dobrane optymalnie do Twoich potrzeb i możliwości organizmu. Nasze jadłospisy oparte na wypełnionych przez Ciebie formularzach są pełnowartościowe, różnorodne oraz smaczne, a przede wszystkim dostosowane do Twoich możliwości czasowych i organizacyjnych. W trakcie kuracji dietetycznej przez internet jak i po jej zakończeniu będziesz mieć możliwość kontaktu z wybranym dietetykiem online. Najważniejsze jest dla Nas abyś ze współpracy czerpał maksymalną radość, czuł się komfortowo, a spożywane posiłki były dla Ciebie kulinarną przygodą.