dietetyk Olga Rymkiewicz
ocena dietetyka

Dietetyk Olga Rymkiewicz

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Wandy 7 /1 , 53-320 Wrocław

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
4 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Pomysłodawczyni oraz inicjatorka Poradni Psychodietetycznej. Kreatorka zdrowego stylu życia. Zdeterminowana do zarażania innych wyzwaniami dotyczącymi odżywiania.

Jestem wykładowcą na uczelni wyższej, Uniwersytecie Przyrodniczym na studiach podyplomowych z Psychodietetyki. Wykładam również na konferencjach oraz prowadzę prelekcje popularno-naukowe szerząc świadomość społeczną z zakresu psychodietetyki, psychologii odżywiania. Pracuję indywidualnie w gabinecie oraz grupowo prowadząc warsztaty tematyczne z zakresu zdrowego żywienia w powiązaniu z psychologicznymi uwarunkowaniami odżywiania się. Stale poszerzam swoją wiedzę na temat psychodietetyki, skutecznej i trwałej zmiany nawyków prozdrowotnych biorąc udział w różnych szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Moją życiową pasją jest zdrowy styl życia, dlatego już od lat pogłębiam zainteresowanie dziedziną psychodietetyki. Mam to szczęście, że od zawsze robię to, co lubię najbardziej.

Pracuje wedle przekonania, że ciało to owoc mądrości, a umysł to przyjemność bycia w zgodzie ze sobą.

Osiągnięcia

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Psychologia, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka, w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz Szkołę Trenerów w Stowarzyszeniu Centrum Edukacji Cel. W trakcie doskonalenia zawodowego w psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. W pracy wykorzystuję umiejętności dietocoachingu. Członek Towarzystwa Psychodietetyki oraz członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Wizyty online

Usługi

wizyta psychodietetyk, psycholog, psychoterapeuta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
wizyta dla par Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
wizyta dla rodzin Czas trwania: 60 min Cena: 200 zł

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza