ocena dietetyka

Dietetyk Natalia Grabińska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Kurs
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Ukończyła studia w obszarze nauk medycznych i nauk rolniczych w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Specjalizacja Pani Natalii to dietoterapia. Specjalizuje się w dietoterapii osób z chorobami układu pokarmowego, a poza kuracjami odchudzającymi, zajmuje się poradnictwem żywieniowym osób dorosłych oraz dzieci dotkniętych innymi schorzeniami dietozależnymi. Oferuje także diety dla par planujących potomstwo. Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie praktyk dietetycznych w placówkach Ochrony Zdrowia. Oferuje pomoc w zmianie nawyków żywieniowych osób chorych na choroby cywilizacyjne. Z pasji do dietetyki poszerza swoją wiedzę i umiejętności w licznych konferencjach i szkoleniach.

"Praca z ludźmi jest nie lada wyzwaniem, ale kiedy widzą swoje efekty, ich radość i wdzięczność sprawia, że czuję się spełniona i wiem, że ten zawód jest dla mnie. Odkąd pracuję w Naturhouse pomogłam wielu osobom z nadwagą i otyłością, jak również osobom z niedowagą" - mówi nasza dietetyk - Natalia Grabińska.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

Osiągnięcia

Pani Natalia Grabińska została ZŁOTYM ORŁEM MEDYCYNY 2018 roku! Na podstawie zestawienia ocen pacjentów, nasza dietetyk należy do najlepszych specjalistów w branży medycznej w Polsce oraz jest najlepszym dietetykiem w powiecie wadowickim! Dlatego macie Państwo pewność, że Wasze zdrowie powierzane jest w odpowiednie ręce.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim

Usługi

Bezpłatna konsultacja z dietetykiem Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł
Obejmuje pomiary na analizatorze z wydrukiem:

- masy ciała,
- wzrostu,
- zawartości tkanki tłuszczowej,
- zawartości zatrzymanych płynów metabolicznych,
- współczynnika BMI.

+ KONSULTACJA
Pierwsza pełna wizyta z dietetykiem Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
Pierwsza wizyta u dietetyka ma za zadanie przede wszystkim pomóc Ci określić istniejący problem oraz opracować wstępny plan postępowania dietetycznego na najbliższy czas. W gabinecie dietetyka zostaną dokonane ważne pomiary - zostaniesz zważony i zmierzony (co pozwoli na obliczenie Twojego wskaźnika BMI). Dietetyk przeprowadzi również badanie składu ciała - pozwoli to na określenie ilości zatrzymanych płynów metabolicznych oraz tkanki tłuszczowej. Nie musisz się tego badania obawiać - jest ono zupełnie bezbolesne. Istotnym elementem pierwszej wizyty jest także wywiad, podczas którego dietetyk zapyta Cię o przebyte choroby, preferencje i nawyki żywieniowe, Twoją aktywność fizyczną oraz ogólny stan zdrowia. Będziesz miał także okazję do przedstawienia swoich oczekiwań względem kuracji. Na podstawie zebranych informacji oraz wyników badań, dietetyk określi Twoje zapotrzebowanie energetyczne oraz wytłumaczy Ci zasady diety, jaka będzie dla Ciebie najlepsza.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
Wizyty kontrolne odbywają się co tydzień. Tak częste spotkania z dietetykiem służą temu, aby każdy mógł podzielić się spostrzeżeniami, opowiedzieć o swoich odczuciach, zasygnalizować pojawiające się problemy i zadać nurtujące pytania. Nasz ekspert przy takim trybie kuracji jest w stanie na bieżąco kontrolować utratę masy ciała, z tygodnia na tydzień dostosowywać indywidualną dietę, sprawdzać jak zmieniają się Twoje nawyki żywieniowe oraz motywować Cię do dalszej pracy. Układając dietę, nasz specjalista weźmie pod uwagę Twoje preferencje i postara się trafić w Twoje upodobania smakowe.

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy