dietetyk Natalia Bator
ocena dietetyka

Dietetyk Natalia Bator

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Władysława Broniewskiego 22 /34 , 35-206 Rzeszów

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką studiów na kierunku dietetyka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Studia z zakresu żywienia, medycyny i nauk o zdrowiu zaowocowały tym, że posiadam wszechstronną wiedzę medyczną, którą wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentem.
Dzięki licznym zajęciom i praktykom odbytym w czasie 5 letnich studiów na różnych oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, potrafię starannie dobrać dietę do jednostki chorobowej, jak również posiadam doświadczenie w komunikacji z pacjentem.
Jako dietetyk specjalizuję się w leczeniu chorób autoimmunologicznych takich jak: choroby tarczycy, choroby jelit i choroby skóry. Prowadzę restrykcyjne diety eliminacyjne: bezglutenową, bezmleczną, przeciwgrzybiczą, fodmap i protokół autoimmunologiczny. Ponadto współpracuję ze Stowarzyszeniem Osób z Celiakią i na diecie bezglutenowej, dzięki czemu uzyskałam statut Dietetyka przyjaznego chorym na Celiakię.
Na co dzień uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach oraz śledzę najnowszą literaturę naukową z zakresu medycyny i dietoterapii.
Układane przeze mnie jadłospisy są zawsze dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta. Uwzględniają one nie tylko jego stan zdrowia ale również preferencje smakowe i czas na przygotowanie posiłków. Jadłospisy powstają w profesjonalnym i nowoczesnym programie, który łączy się z pacjentem poprzez aplikację mobilną i przypomina mu o posiłkach zaplanowanych na dany dzień.
Prywatnie jestem miłośniczką sztuki kulinarnej i gotowania, dzięki czemu moi pacjenci nie mogą narzekać na brak dietetycznych inspiracji. Ponadto posiadam dużą wiedzę z zakresu fitoterapii i suplementacji, którą uwzględniam w postępowaniu dietetycznym w przebiegu licznych schorzeń.

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 60 zł
wywiad medyczno-żywieniowy
analiza składu ciała
interpretacja wyników badań laboratoryjnych
omówienie popełnianych błędów dietetycznych
wstępne zalecenia dietetyczne
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
analiza składu ciała
kontrola postępów diety
wprowadzenie modyfikacji w planie dietetycznym
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 20 zł
Analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników i wydrukiem
Jadłospis 7-dniowy Czas trwania: 30 min Cena: 80 zł
Jadłospis 14-dniowy Czas trwania: 30 min Cena: 140 zł

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 1 opinii)