ocena dietetyka

Dietetyk Natalia Adamska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Sandomierska 1 /1 , 27-300 Lipsko

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Witam Wszystkich serdecznie
Wykształcenie jako dietetyk zdobyłam na Uniwersytecie w Lublinie, gdzie nadal kontynuuje naukę.
Mam wiele zainteresowań i pasji, uwielbiam przyrządzać zdrowe i pyszne przekąski, dania dla bliskich osób, kocham sport, a szczególnie jazdę na rolkach (mogła bym jeździć godzinami), lubię chodzić po górach i zjadam kilogramy mandarynek.
Dietetyka dla mnie to nie tylko praca, to mój styl życia. Do każdego pacjenta podchodzę w indywidualny sposób, przeżywam z nim chwile słabości i gorsze dni, ale także cieszę się z osiąganych sukcesów.
Wiem, że jestem tu po to, by wam pomagać, uczyć was zdrowych nawyków żywieniowych, pokazać wam, że zdrowe jedzenie może być również pyszne. Ale jestem też po to, by was wspierać, bo wiem dobrze ile czasu, pracy i zaangażowania trzeba włożyć by zmienić nawyki żywieniowe. Zapewniam, że razem sobie z tym poradzimy.

Osiągnięcia

Ukończyłam wiele kursów, podnoszących moje kwalifikacje w zakresie żywienia.

Posiadam certyfikaty :
- diety niskowęglowodanowe w procesie redukcji tkanki tłuszczowej
- żywienie w chorobach tarczycy
- żywienie w zespole policystycznych jajników i insulinooporności
- diagnostyka dla dietetyka
- certyfikat uczestnictwa w największej w Polsce tego typu konferencji : Passion Education Inspiration PEI : dietetyka sportowa, suplementacja w sporcie, metody treningowe, regeneracja potreningowa, psychologia sportu
- udział w konferencji Dla Zdrowia

Doświadczenie z zakresu dietetyki zdobyłam podczas praktyk w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym, a także w prywatnych przychodniach.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 80 zł
Badanie składu ciała nowoczesnym urządzeniem medycznym, omówienie otrzymanych wyników, interpretacja badań lekarskich, wywiad żywieniowy na podstawie którego dopasowywana jest dieta.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
sprawdzenie postępów wynikających ze stosowanej diety, ponowna analiza składu ciała
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
TANITA MC-780 S MA to przenośny, segmentowy analizator składu ciała przeznaczony do użytku profesjonalnego. Posiada certyfikat medyczny i spełnia normy wymagane do wykorzystywania urządzenia w jednostkach medycznych: szpitalach, klinikach i ośrodkach zdrowia. Jest to urządzenie najnowszej generacji, umożliwiające monitorowanie progresu pacjentów i oceny wyników zastosowanych działań.
W segmentowym analizatorze składu ciała TANITA MC-780 S MA zastosowano innowacyjną technologię Multi Frequency wykorzystującą metodę bioimpedancji elektrycznej (BIA). Przez ciało badanej osoby przepływa prądy o różnych częstotliwościach, które są zmieniane w trakcie pomiaru, dzięki czemu pozwalają na otrzymanie najdokładniejszych wyników oraz zwiększenie powtarzalności otrzymanych rezultatów. Dzięki korzystaniu z kilku różnych częstotliwości urządzenie jest w stanie określić zawartość wody wewnątrzkomórkowej, zewnątrzkomórkowej oraz kąt fazowy. Analiza segmentowa umożliwia przeprowadzenie analizy m.in. zawartości tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej z podziałem na: prawa i lewa ręka, prawa i lewa noga oraz korpus.
Dokładność wyników dla poszczególnych komponentów, w tym tkanki tłuszczowej, w modelu MC-780 S MA wynosi aż 100 gram! Jest to szczególnie wykorzystywane podczas prowadzenia badań naukowych nad otyłością, chorobami związanymi z nieprawidłowym metabolizmem i innymi zaburzeniami związanymi z nieprawidłową masą ciała.

MC-780 S MA posiada atesty pozwalające na jego stosowanie do użytku medycznego, spełnia normy NAWI CLASS III dla wag używanych do pomiarów medycznych. Analizator posiada certyfikat unijny CE0122. W zakresie dotyczącym urządzeń medycznych spełnia wymagania dyrektywy (Medical Device Directive) MDD 93/42/EEC.

Parametry pomiaru : - masa ciała, -BMI, - masa tkanki tłuszczowej w poszczególnych segmentach ciała - wskaźnik tkanki tłuszczowej wisceralnej, - całkowita masa mięśni i mięśni szkieletowych w poszczególnych segmentach ciała, - całkowita zawartość wody w organizmie, - masa wody zewnątrz i wewnątrzkomórkowej, - wiek metaboliczny, - podstawowa przemiana materii, - masa minerałów kostnych, - masa protein, - kąt fazowy.
Tygodniowy jadłospis Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Dokładnie rozpisany jadłospis na wszystkie dni tygodnia, wraz z przepisami i listą zakupów + dodatkowe zalecenia ogólne
Dwutygodniowy jadłospis Czas trwania: 60 min Cena: 180 zł
Dokładnie rozpisana dieta na 14 dni tygodnia wraz z przepisami i listą zakupów.

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 1 opinii)