ocena dietetyka

Dietetyk Monika Tylicka

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Średnia 47-21 /22 , 62-100 Wągrowiec

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku dietetyka. Tematem mojej pracy magisterskiej były "Zachowania zdrowotne w obszarze żywienia w pracy kierowców zawodowych pracujących w transporcie ciężarowym". Doświadczenie zdobywałam podczas praktyk studenckich oraz dzięki działalności jako członek studenckiego koła naukowego. Zdobytą wiedzę pogłębiam poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach.

Podczas pracy z pacjentami staram się udowodnić, że osiągnięcie wielkich efektów nie wymaga wielkich wyrzeczeń. Pomagam odnaleźć złoty środek w dążeniu do poprawy zdrowia i samopoczucia w oparciu o badania naukowe. W mojej pracy najbardziej fascynuje mnie to, że każdy pacjent to nowe wyzwanie, wymagające indywidualnego podejścia.

Osiągnięcia

Certyfikat uczestnictwa w II konferencji "Cukrzyca i ciąża", Wolontariat w Projekcie "Senior Fit", Warsztaty "Psychologiczne aspekty odżywiania w anoreksji i bulimii", Wyróżnienie za pracę dyplomową pt. "Zachowania antyzdrowotne w obszarze żywienia w pracy kierowców zawodowych pracujących w transporcie ciężarowym", Certyfikat ukończenia szkolenia "Kształtowanie kobiecej sylwetki"

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
Wizyta obejmuje pomiary składu ciała, analizę nawyków żywieniowych oraz 24 godzinną analizę jakościową i ilościową dotychczasowego żywienia. W ramach usługi otrzymasz poradnik żywieniowy, który zawiera wiele cennych rad i wskazówek.
Wizyta kontrolna bez zmiany jadłospisu Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
Podczas wizyty kontrolnej ponownie zostaną wykonane pomiary na analizatorze składu ciała w celu kontroli postępów. Uzyskasz odpowiedź na pytania związane z jadłospisem, otrzymasz motywację na kolejny okres.
Wizyta kontrolna z nowym jadłospisem Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Podczas wizyty kontrolnej ponownie zostaną dokonane pomiary na analizatorze składu ciała w celu kontroli postępów. Ta opcja zakłada nowy indywidualny jadłospis. Opowiedz o swoich uwagach i preferencjach, by kolejny jadłospis był jeszcze bardziej dopasowany do Ciebie
Pakiet podstawowy Czas trwania: 30 min Cena: 250 zł
Wizyta obejmuje pomiary składu ciała, analizę nawyków żywieniowych oraz 24-godzinną analizę jakościową i ilościową dotychczasowego żywienia. Po wizycie otrzymasz ułożony dla Ciebie indywidualny program żywieniowy wraz z jadłospisem na 21 dni oraz listę propozycji do wymiany posiłku.