dietetyk Monika Lesiak
ocena dietetyka

Dietetyk Monika Lesiak

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
4 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Dietetyka o Specjalności Doradztwo i Konsultacje Dietetyczne. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie dietetyki, a studia, które ukończyłam traktuję jako dopełnienie zdobytej już wiedzy, gdyż uważam, że najlepszą formą nauki jest praktyka. Brałam udział w licznych szkoleniach i konferencjach, które poparte są certyfikatami.
Specjalizuje się w leczeniu nadwagi, otyłości, oraz innych chorób dietozależnych takich jak: cukrzyca, insulinooporność, zespół metaboliczny, czy schorzenia tarczycy. Pomocy udzielam również kobietom planującym ciążę, które chcą się przygotować do tego szczególnego okresu oraz kobiet ciężarnym i karmiącym piersią.
Temat zdrowego żywienia to pasja, która ewoluowała u mnie przez kilka lat. Z czasem pasja ta przerodziła się w kolejną jaką jest gotowanie. Z tego też powodu powstał blog na którym znaleźć można szereg zdrowych i smacznych przepisów. Poza gotowaniem kolejną moją pasją jest sport. Jazda na rowerze, bieganie, fitness, narciarstwo zjazdowe i jazda konna należą to form aktywności które czynnie uprawiam.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza