dietetyk Monika Kurdej
ocena dietetyka

Dietetyk Monika Kurdej

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Kurs
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Praktyk odchudzania, psychodietetyczka, coach i trener, miłośniczka ludzi, podróży, biznesu, książek oraz wszelkich form ruchu, właścicielka Gabinetu Wspierania w Odchudzaniu, autorka metody Szczupłej Tożsamości, którą wdraża pracując z klientami Gabinetu. Wszystko zaczęło się od tego, że pokonała źródło swojej największej udręki w życiu - tuszę.
Moim celem jest wspierać Cię w całym procesie odchudzania. Wiem, jak to jest, gdy naprawdę chcesz schudnąć... i Ci się nie udaje... a na pociechę masz cały internet dobrych rad... i jeszcze te wszystkie dobre ciocie, które nie wiadomo czy naprawdę chcą pomóc, czy zazdroszczą Ci determinacji...
Czy możesz sobie wyobrazić, że jeszcze niedawno to ja byłam w Twoim miejscu? Uczyłam się na nowo robić zakupy, gotować, spędzać aktywnie czas... i popełniałam błędy... To właśnie wtedy stworzyłam tę motywującą wizję, że "jak mi się uda, to stworzę miejsce, inne niż wszysztkie; w którym ludzie dostaną profesjonalne wsparcie w swoim procesie odchudzania; w którym będą naprawdę osiągali sukcesy i będą mieli z kim się nimi radować..."
To dlatego mi się udało... i udaje mi się każdego dnia... Moja motywacja, żeby schudnąć, przestała być marginalna. Stała się istotną motywacją, dla której warto było zmieniać zachowania na bardziej służące odchudzaniu.
Czy Ty także chcesz mieć swoją prawdziwą motywację, aby schudnąć i to na zawsze? Pomogę Ci ją zbudować i doprowadzę Cię do Twojego sukcesu? Właśnie tym się zajmuję - udzielam profesjonalnego wsparcia osobom, które chcą naprawdę osiągnąć sukces w odchudzaniu... Moją intencją jest, abyś odkryła Twój własny motyw i cieszyła się sukcesem w każdej dziedzinie, jaką sobie wymyślisz.
Jestem matką, żoną, córką, synową, wnuczką. Prowadzę własne projekty. Wiele razy w życiu sie potknęłam i tyle samo razy się podniosłam. Wiem, co mówię.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza