dietetyk Monika Konieczna
ocena dietetyka

Dietetyk Monika Konieczna

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Grunwaldzka 6 /6 , 49-200 Grodków

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
12 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dietetykiem, przeprowadzam indywidualne konsultacje wraz z analizą składu ciała oraz ułożeniem indywidualnej diety,prowadzę także badania biorezonansem magnetycznym. Biorę udział w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach, stale podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności. Autorka wielu publikacji w zakresie żywienia. Współpracuje w portalami internetowymi. Prowadzę wykłady i szkolenia dla firm.Wykorzystując wiedzę oraz zdobyte doświadczenie pomagam innym w racjonalny i zdrowy sposób pozbyć się zbędnych kilogramów oraz trwale zmienić nawyki żywieniowe. Świadomość, że pomagam innym ludziom spełniać ich marzenia daje mi ogromną satysfakcję. Niezbędne doświadczenie oraz wiedzę do rzetelnego wykonywania zawodu, zdobywałam pracując w placówkach służby zdrowia, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Istotą i celem funkcjonowania mojej wyspecjalizowanej placówki medycznej jest świadczenie jak najwyższej jakości usług dietetycznych i terapeutycznych, skutkujących zadowoleniem i zdrowiem pacjenta. Jestem nastawiona na indywidualną pracę z pacjentem, dużą rolę w wynikach zastosowanej terapii widzę w profilaktyce schorzeń, promocji zdrowego trybu życia. Indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta jest kluczowe, tylko wówczas pacjenci mogą być spokojni o powierzone mi zdrowie. Dokładam wszelkich starań, aby moje usługi były na jak najwyższym poziomie.

Osiągnięcia

Układam indywidualne programy żywieniowe dla dorosłych i dzieci.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

konsultacja dietetyczna Czas trwania: 60 min Cena: 90 zł
Pierwsza wizyta z 7-dniowym jadłospisem Czas trwania: 60 min Cena: 190 zł
Zawiera: wywiad zdrowotno-żywieniowy, analizę wyników badań laboratoryjnych, ocenę sposobu odżywiania,przygotowanie 7-dniowego jadłospisu z dokładnymi przepisami.
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 30 zł
Biorezonans magnetyczny Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Pierwsza wizyta z 14-dniowym jadłospisem Czas trwania: 60 min Cena: 250 zł
Zawiera: wywiad zdrowotno-żywieniowy, analizę wyników badań laboratoryjnych, ocenę sposobu odżywiania,przygotowanie 14-dniowego jadłospisu z dokładnymi przepisami.

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 6 opinii)