dietetyk Mirka Westphal
ocena dietetyka

Dietetyk Mirka Westphal

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Starowiejska 16 /8 , 81 Gdynia

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
9 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

W pracy jestem otwarta na to, że każdy z nas jest inny. Dlatego kluczowe jest dla mnie poznanie perspektywy każdego klienta, jego oczekiwań i unikalnych potrzeb. Uwielbiam pokazywanie klientowi, jak wielki i nieodkryty potencjał w sobie nosi, który pozwoli mu osiągnąć niejeden sukces. Prawdziwym wyzwaniem jest praca z całymi rodzinami oraz osobami, których celem jest zmiana masy ciała o 30 - 40 kg. To proces, który wymaga czasu i nieustannego mierzenia się z nowymi doświadczeniami pacjenta. Dlatego specjalizuję się w pracy z osobami, które mają problem w ustaleniu realnych celów dla siebie i osiąganiu trwałych, satysfakcjonujących rezultatów. Swój wolny czas spędzam spacerując, jeżdżąc na rowerze lub grając w siatkówkę. Uważam, że życie to wspaniała przygoda i nieustanne odkrywanie siebie.

Osiągnięcia

mgr inż. Mirosława Westphal
dietetykAbsolwentka Politechniki Gdańskiej oraz Studium Dialogu Motywującego prowadzonego przez Akademię motywacji i zmian w Warszawie Uczestniczka studium podyplomowego Usługi Żywieniowe i Dietetyka na Akademii Morskiej w Gdyni , Diet coach

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

konsultacja Czas trwania: 60 min Cena: 120 zł
Szczegółowa analiza potrzeb i oczekiwań klienta, analiza składu ciała, przygotowanie planu działania i wstępnych zaleceń.
konsultacja Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł