dietetyk Michalina Lange-Łączna
ocena dietetyka

Dietetyk Michalina Lange-Łączna

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Fosa Staromiejska 20a , 87-100 Toruń PL

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

"Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka oraz studentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim.

W pracy najważniejsze jest dla mnie holistyczne podejście do klienta – troska zarówno o ciało jak i umysł, dlatego postanowiłam rozszerzyć swoje kompetencje o studia psychologiczne. Wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach, aby jak najlepiej pomóc osobom, które się do mnie zgłaszają. Zależy mi przede wszystkim na tym, by zmiana której ulegają moi klienci była trwała i obejmowała nie tylko naukę zdrowego stylu życia, ale też wpływała na ich rozwój osobisty i poczucie szczęścia.

Towarzyszenie moim klientom w zmianie daje mi ogromną satysfakcję, a także motywuje mnie do ciągłego samodoskonalenia się. Dlatego biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach, które poszerzają moją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Ukończyłam m.in. kursy dietcoachingu, edukatora w cukrzycy oraz komponowania diet wegetariańskich.

Wolne chwilę najchętniej spędzam z rodziną i przyjaciółmi. Moją pasją jest żeglarstwo, które jest znakomitym sposobem podróżowania i odkrywania nowych horyzontów."

Osiągnięcia

kurs Edukator w cukrzycy, kurs Diety wegetariańskie w praktyce, Dietcoaching I i II stopień

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 120 zł
Schudnij po prostu Czas trwania: 30 min Cena: 140 zł
Szczęśliwy sposób odżywiania Czas trwania: 30 min Cena: 210 zł
Specjalistyczna opieka dietetyka Czas trwania: 30 min Cena: 350 zł