dietetyk Marta Wachowska
ocena dietetyka

Dietetyk Marta Wachowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Poszerzając wiedzę zdobytą na studiach inżynierskich kontynuowałam naukę na studiach licencjackich Dietetyka kliniczna. Posiadam uprawnienia Psychodietetyka (ukończone studia podyplomowe). Jestem także Członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Przede wszystkim cenię sobie indywidualne podejście do klienta, chętnie nawiązuję stały kontakt z podopiecznymi, wspólnie cieszymy się z postępów w diecie, wymieniamy przepisami.

Jestem dociekliwa i empatyczna, potrafię słuchać ludzi a siłę napędową do pracy daje mi satysfakcja z sukcesów moich pacjentów. Jestem aktywa i charyzmatyczna, uczestniczę w wielu szkoleniach i konferencjach z dziedziny żywienia, medycyny i motywacji. Staram się być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi, na których opieram zasady żywienia przekazywane klientom.

Proponowane przeze mnie potrawy są nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim smaczne i proste w przygotowaniu.

Istotą mojej pracy jest edukacja klientów oraz zmiana ich podejścia do racjonalnego odżywiania. Kluczem do sukcesu jest przekazanie wiedzy i trików żywieniowych oraz uświadamianie dlaczego zmiana nawyków żywieniowych przynosi więcej korzyści i satysfakcji niż „dieta” oraz że „jeść” to nie to samo co „odżywiać się”.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza