ocena dietetyka

Dietetyk Marta Urbańska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. /17 , 26-600 Radom

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Kurs
  • Studia podyplomowe
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
7 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Z wykształcenia jestem psychodietetykiem oraz magistrem dietetyki klinicznej. Zamiłowanie do kulinariów i świadomość związków jedzenia ze zdrowiem uzmysłowiły mi, że chcę związać swoje życie zawodowe właśnie z tą dziedziną.
Swoje doświadczenie i wiedzę czerpałam nie tylko od wykładowców akademickich, ale także przy okazji praktyk odbywanych w szpitalach. Uczestniczyłam w szkoleniach na temat zaburzeń odżywiania i kompulsywnego objadania oraz w innych ogólnopolskich konferencjach dietetycznych.
W drodze do uzyskania spokoju, zdrowia i szczęścia, należy wziąć pod uwagę dwa nierozłączne aspekty, jakimi są ciało i umysł. Dopiero dzięki tej harmonii możliwe staje się osiągnięcie pełnego sukcesu. Kluczem jest tu dogłębne rozpoznanie indywidualnych potrzeb pacjenta oraz kompleksowe, holistyczne podejście. Duża wrażliwość i determinacja w działaniu pozwalają mi osiągać cele i marzenia moich podopiecznych.

Osiągnięcia

Studia licencjackie ,magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka na warszawskiej uczelni SWPS. Ponadto kilkanaście razy w roku biorę udział w konferencjach i szkoleniach żywieniowych i dietetycznych aby cały czas poszerzać swoją wiedzę abym mogła najlepiej pomagać swoim pacjentom.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Szczegółowa analiza ciała, wywiad żywieniowy i podstawowy wywiad lekarski. Wstępy plan działania, wskazówki dietetyczne.
Pakiet dietetyczny z trzema wizytami kontrolnymi Czas trwania: 60 min Cena: 350 zł
Plan dietetyczny na miesiąc. Wizyty kontrolne co dwa tygodnie. W tym pakiecie zawarte są przynajmniej trzy wizyty kontrolne. Pomiar i analiza składu ciała. Interpretacja wyników laboratoryjnych.

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 1 opinii)