dietetyk Marta Kalinowska
ocena dietetyka

Dietetyk Marta Kalinowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Jana III Sobieskiego 292a /10 , 84-200 Wejherowo

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dyplomowanym dietetykiem - ukończyłam studia w zakresie dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie kontynuowałam je na poziomie magisterskim na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wiedzę specjalistyczną stale pogłębiam biorąc udział w szkoleniach i konferencjach (m.in. szkolenie "Diety wegetariańskie w praktyce", szkolenie "Profesjonalny dietetyk i rehabilitant w opiece nad chorym przewlekle").

Moim zdaniem dieta nie powinna być dla pacjenta uciążliwa, dlatego też proponuję Państwu jadłospisy oparte na Państwa upodobaniach kulinarnych oraz dopasowane do Państwa stylu życia.
W trakcie pracy z pacjentem skupiam się również na zbudowaniu i utrwaleniu nowych nawyków żywieniowych - aby osiągnięte przez Państwa rezultaty były trwałe i nie doszło do niechcianego "efektu jojo".

W swojej praktyce pomagam zarówno pacjentom z nadwagą i otyłością - również młodzieży i dzieciom, osobom z chorobami dietozależnymi, jak również pacjentom cierpiącym na schorzenia, które wymagają specjalistycznych diet (np. celiakia). Sporządzam również jadłospisy dla osób zdrowych, m.in. kobiet w ciąży, karmiących, osób aktywnych fizycznie i sportowców, wegetarian i wegan.

Prywatnie lubię próbować nowych przepisów kulinarnych, co pozwala mi na proponowanie w dietach smacznych i zdrowych dań. Lubię spędzać czas wolny aktywnie - na wycieczkach rowerowych lub na wędrówkach w górach.

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Usługi

Konsultacja (pierwsza wizyta) Czas trwania: 60 min Cena: 80 zł
Miesięczna kuracja dietetyczna Czas trwania: 30 min Cena: 250 zł
14-dniowy jadłospis (do powtórzenia) + 2 wizyty kontrolne (co 2 tygodnie)
Żywienie specjalistyczne Czas trwania: 30 min Cena: 250 zł
7-dniowy jadłospis + 1 wizyta kontrolna
Miesięczna kuracja dietetyczna PREMIUM Czas trwania: 30 min Cena: 400 zł
28-dniowy jadłospis + 2 wizyty kontrolne (co 2 tygodnie)