ocena dietetyka

Dietetyk Marta Heller-Surowiec

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
8 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach o specjalizacji dietetyka kliniczna. Moją życiową pasją jest uczestniczenie w pozytywnych zmianach moich podopiecznych, które zachodzą w trakcie kuracji dietetycznej. Sukces moich klientów to również mój sukces, dlatego do mojej pracy podchodzę bardzo sumiennie. Wiem, że zmiana swojego sposobu żywienia i stylu życia wymaga wysiłku i zaangażowania, dlatego na każdym spotkaniu służę radą i kolejną dawką motywacji. Przygotowując jadłospisy zwracam uwagę, by były nie tylko skuteczne, ale i dostosowane do preferencji kulinarnych klientów, ich możliwości czasowych i finansowych. Staram się, aby zakupywane w trakcie diety produkty były wykorzystane w pełni i nic się nie marnowało. Dietetyka to intensywnie rozwijająca się dziedzina nauki, w związku z tym wymaga ciągłego pogłębiania i aktualizowania wiedzy, co czynię uczestnicząc regularnie w szkoleniach i konferencjach oraz śledząc literaturę naukową. Obecnie można pogubić się w tym, co rzeczywiście jest zdrowe, jak skutecznie schudnąć itp. - dlatego serdecznie zapraszam na wizyty do mnie.

Osiągnięcia

Szkolenia:
-„Skuteczna diagnoza i interwencja dietetyczna u pacjentów po 60 roku życia – aspekty teoretyczne i praktyczne”
-„Żywienie pacjentów po zabiegach bariatryczych”
-„Dietocoaching I i II stopnia”
-kurs „Edukator w cukrzycy”
-kurs „Dietetyka sportowa”

Konferencja (uczestnictwo jako słuchacz)
-I Konferencja Naukowa „Otyłość wieku rozwojowego od przyczyn do konsekwencji. Rola chirurgii bariatrycznej w leczeniu otyłości u dzieci”,
-III Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Cukrzyca Dziś wielofunkcyjne wezwanie”,
-Konferencjia VIII Warszawszawskie Dni Nauki o Żywieniu Człowieka „Dietatetyka W Psychiatrii i Neurologii-Gorące Tematy”,
-konferencja „Odżywianie pacjentów w chorobach nowotworowych”
-XIII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Żywienie enteralne i parenteralne”,
-II Ogólnopolska Konferencja Dietetyki „Congressus Dietetica”

Konferencje (udział czynny)
Wykłady: „Rola białka, tłuszczy i węglowodanów w organizmie sportowca” oraz „Dieta wegańska dla biegaczy” na konferencji p.t. „Żywienie i suplementacja osób aktywnych fizycznie”,

II miejsce: II Międzyuczelniana Konferencja Studenckich Kół Naukowych w Opolu „Zachowania żywieniowe, a wykształcenie osób podejmujących kluczowe decyzje dotyczące żywienia rodziny na przykładzie rodziców dzieci w wieku przedszkolnym”

III miejsce: Konferencja „Interdyscyplinarny wymiar zdrowia publicznego” w Zabrzu, „Zachowania żywieniowe matek aktywnych i nieaktywnych zawodowo w aspekcie kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych dzieci w wieku przedszkolnym”

Autor/współautor artykułów:
-Rozmowa na temat ,,Jadłospis zgodny z rodzajem pracy” w Tygodniku Śląsko-Dąbrowskim NSZZ Solidarność Nr 13, 2017r;
-„Dieta wegetariańska u dzieci”, oMAtko! Magazyn Świadomych Rodziców Nr 2 sierpień-wrzesień 2016;
-„Zachowania żywieniowe rodziców dzieci przedszkolnych zamieszkałych na terenie Górnego Śląska”, Nowa Pediatria 3/2014.Nowa Pediatria 3/2014.

Przeprowadzone warsztaty:
-,,Jak zachować dobre zdrowie, samopoczucie i wygląd po 60-tce?”
-Cykl 10 warsztatów „Zdrowy Styl Żywienia” w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim;
-„Zasady żywienia dzieci w wieku przedszkolnym”- szkolenie dla rodziców dzieci z Dąbrowy Górniczej- Przedszkole nr 36 w Dąbrowie Górniczej, marzec 2013 (będąc członkiem SKN Młodych Edukatorów).

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Wywiad żywieniowy i zdrowotny, analiza składu ciała, obliczenie prawidłowej masy ciała, pomiar wzrostu, analiza dotychczasowego sposobu żywienia, omówienie preferencji żywieniowych.
wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 4 opinii)

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy