dietetyk Marta Gierlach
ocena dietetyka

Dietetyk Marta Gierlach

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia podyplomowe
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem z wykształcenia dietetykiem, a prywatnie – entuzjastką zdrowego stylu życia i odżywiania. Firmę Fitazja – apetyt na zdrowie prowadzę od 2012 roku.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka (mgr inż.) oraz studia podyplomowe z zakresu Psychodietetyki w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu.

W swojej praktyce wykorzystuję dwie dziedziny – dietetykę i psychologię. Przy odpowiednim nastawieniu psychicznym każda rozsądna dieta jest skuteczna, niezależnie od stylu życia i sytuacji rodzinnej.

Czy odczuwasz przygnębienie, czy zadowolenie, jesteś pozostającym w domu czy pracującym rodzicem, osobą z napadami obżarstwa czy też taką, która nie potrafi odmówić jedzenia w towarzystwie, stosuje dietę po raz pierwszy czy po raz kolejny – opracuję dla każdego INDYWIDUALNY PLAN ODCHUDZANIA.

Przećwiczymy jak skutecznie opierać się pokusom, nawet wtedy gdy są w zasięgu ręki czy wzroku, jak radzić sobie z głodem, zachciankami, stresem i negatywnymi emocjami bez szukania pocieszenia w jedzeniu. Dam Ci wsparcie i zmotywuję do dalszego działania.

Uważam, że nie ma beznadziejnych przypadków, wystarczy odpowiednio dobrany indywidualny program żywieniowy.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza