dietetyk Małgorzata Konkel
ocena dietetyka

Dietetyk Małgorzata Konkel

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Łąkowa 42 /46 , 84-240 Reda

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
4 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Dyplom magistra dietetyki uzyskałam kończąc Gdański Uniwersytet Medyczny. Swoją wiedzę rozszerzałam przez lata na wielu konferencjach i szkoleniach z zakresu m.in. diety w sporcie, nietolerancji pokarmowych czy żywienia klinicznego. Przy indywidualnym podejściu do pacjenta uczę jak poprzez zmiany w swoim żywieniu osiągnąć nie tylko spadek masy ciała ale także lepszy efekt terapeutyczny w leczeniu wielu chorób czy dolegliwości. Pokazuję w jaki sposób uporządkować swoje żywienie w dzisiejszych czasach, gdzie nasze życie jest co raz szybsze i nie zawsze znajdujemy na wszystko czas. Doradzam jaka aktywność fizyczna jest najbardziej wskazana w drodze do zamierzonego celu oraz jak dostosować żywienie pod uprawiany sport. Jadłospisy, które układam to zdrowa, zbilansowana dieta, która pokazuje jak w prosty i smaczny sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe na całe życie.

Z pracy czerpię wiele radości i satysfakcji. Na co dzień pracuje z osobami, które starają się osiągnąć prawidłową masę ciała, z osobami chorymi na nietolerancje pokarmowe, ze sportowcami, kobietami w ciąży i karmiącymi piersią a także z dziećmi i ich mamami. Dzięki profesjonalizmowi, rzetelnej wiedzy oraz indywidualnemu podejściu udało mi się pomóc już wielu osobom

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja dietetyczna Czas trwania: 60 min Cena: 80 zł
Na początku przeprowadzę pomiar masy i składu ciała na profesjonalnym analizatorze masy i składu ciała, dzięki któremu dowiesz się o ilości tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i wody w Twoim organizmie.
Przeprowadzę wywiad medyczny oraz przeanalizuję wyniki badań laboratoryjnych.
Wspólnie zastanowimy się jaki rodzaj wysiłku fizycznego będzie wskazany oraz powiem dlaczego jest on taki ważny.
Przeprowadzę wywiad żywieniowy, wskażę błędy, które popełniasz oraz powiem jak tych błędów unikać. Dowiesz się również jakie są konsekwencje zdrowotne dotychczasowego żywienia.
Na podstawie uzyskanych informacji wspólnie ustalimy godziny posiłków a także powiesz mi jakich produktów nie lubisz/nie tolerujesz.
Dodatkowo otrzymasz dzienniczek żywieniowy. Podczas konsultacji dowiesz się dlaczego warto go wypełniać .
Jadłospis 14-dniowy Czas trwania: 30 min Cena: 120 zł
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Jadłospis dla par 14-dniowy Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł