ocena dietetyka

Dietetyk Małgorzata Białokur

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Szlak 28 /15 , 31 153 Kraków

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Kurs
24 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dietetykiem z długoletnim stażem pracy. Dietetyka jest nie tylko moim wyuczonym zawodem, ale także moją pasją. Od lat pracuję w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im Jana Pawła II.
W ramach otwartego szkolenia o tematyce medycznej dla pacjentów i ich rodzin, wygłaszam prelekcje na temat ż ywienia dietetycznego Przez jakiś czas byłam nauczycielem w Studium Medycznym na wydziale Dietetyki. Mam kontakt z firmą żywiącą dzieci w szkołach i zgodnie z nowelizacją przepisów pomagam przy układaniu jadłospisów .Jestem także dietetykiem tzw "firmy pudełkowej". Udzielam konsultacji dietetycznych. Nieustannie pogłębiam wiedzę na temat nowości dietetycznych, zdobywając liczne certyfikaty Obecnie współpracuję z Metabolic Balance - kompleksowym programem przemiany materii, który wspaniale potrafi walczyć z chorobami cywilizacji przez propagowanie ośmiu podstawowych zasad. Indywidualny plan żywieniowy Metabolic Balance jest szansą na poprawę wyników biochemicznych krwi oraz stratę zbędnych kilogramów.(komórka:..509_129_223.Proszę o sms, gdy nie odbiorę - oddzwonię) Program przeznaczony jest także dla ludzi zdrowych , którzy chcą w sposób naturalny poprawić sprawność swojego organizmu.

Osiągnięcia

Certyfikaty:
Metabolic Balance
Choroby tarczycy
Anoreksja i bulimia
Cukrzyca
Tłuszcze w żywieniu człowieka zdrowego i chorego
Białko w żywieniu człowieka zdrowego i chorego
Nietolerancja laktozy
Celiakia
Nowelizacja żywienia dotycząca dzieci
Żywienie Dzieci
Zespoły żywieniowe
Nowoczesne leczenie żywieniowe
Wykłady w Uniwersytecie Niegasnącej Młodości na terenie KSS im Jana Pawła II
PSD nowe trendy w dietetyce 2016
itp

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Porada dietetyczna Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Porada dotyczy edukacji przy konkretnym schorzeniu
Plan żywieniowy Metabolic Balance pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Pierwsza wizyta to wyjaśnienie pacjentowi na czym polega plan żywieniowy Metabolic Balance. W razie chęci wsplpracy koszt wchodzi w opłatę za cały plan.
Plan żywieniowy Metabolic Balance Czas trwania: 60 min Cena: 2500 zł
Kompleksowy program przemiany materii, który wspaniale potrafi walczyć z chorobami cywilizacji przez propagowanie ośmiu podstawowych zasad. Indywidualny plan żywieniowy Metabolic Balance jest szansą na poprawę wyników biochemicznych krwi oraz stratę zbędnych kilogramów.(komórka:..509_129_223.Proszę o sms, gdy nie odbiorę - oddzwonię) Program przeznaczony jest także dla ludzi zdrowych , którzy chcą w sposób naturalny poprawić sprawność swojego organizmu. W cenie planu jest 10 wizyt ze mną a także badania 34 parametrów krwi na których opiera się program . Bonus to utrata wagi. Zapraszam:)