dietetyk mgr Małgorzata Bellwon
ocena dietetyka

Dietetyk mgr Małgorzata Bellwon

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
6 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem Dietetykiem Medycznym – absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka. A prywatnie, mamą 6-miesięcznego Jacusia.
Wiedzę merytoryczną, którą zdobyłam podczas studiów poszerzam podczas licznych kursów i konferencji naukowych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyków.
Udało mi się połączyć pracę z ogromną pasją do zdrowego stylu życia, gotowania i pracy z ludźmi, a przede wszystkim dziećmi.

Wspieram przyszłe Mamy - planujące ciążę a także te, które dziecka już oczekują. Pomagam w ustaleniu prawidłowo skomponowanego jadłospisu, dostarczającego składników odżywczych niezbędnych tak mamie, jak i maleństwu.

W pracy z pacjentami stawiam na pozytywną motywację i metodę „małych kroków”, które sprawiają, że każdy cel staje się możliwy do osiągnięcia.

Jestem autorką programu: „Czy zdrowe może być smaczne? Czy smaczne oznacza zdrowe?” – poprzez zabawę uczę najmłodszych zasad prawidłowego odżywiania, pomagam w kształtowaniu nawyków. Rozbudzam dziecięcą ciekawość, umożliwiam odkrywanie i poznawanie nowych smaków, pokazując smaczną alternatywę chipsów i słodyczy.


Natomiast pod hasłem: „Dietetyka dla smyka” uczę rodziców, jak żywić pociechy, aby dostarczać im wszystkich niezbędnych składników pokarmowych w odpowiednich proporcjach, jak postępować z niejadkami oraz jak komponować jadłospisy dzieci, które borykają się z chorobami metabolicznymi lub nietolerancjami pokarmowymi.

Osiągnięcia

Publikacje:
http://kobieta.dziennik.pl/dziecko/artykuly/500362,jak-wlasciwie-karmic-dziecko.html
http://www.mixit.pl/blog/lunch-box
http://okiemdietetyka.pl/author/malgosia-bellwon/
Staże:
- Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (oddział diabetologiczny, nefrologiczny, pulmonologiczny, kardiologiczny)
- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku (Oddział Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci GUMed)
- Szpital Morski im. PCK w Gdyni (oddział Pediatryczny)

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 30 min Cena: 120 zł
Wywiad żywieniowy, analiza składu ciała z interpretacją, analiza dzienniczka żywieniowego, przekazanie wstępnych zaleceń i wskazówek
Pakiet miesięczny Czas trwania: 30 min Cena: 350 zł
Pakiet miesięczny obejmuje miesięczną opiekę dietetyka (pierwsza wizyta, wizyty kontrolne, wskazówki żywieniowe, 4 jadłospisy 7-dniowe, możliwość kontaktu telefonicznego oraz mailowego)
Konsultacje dietetyczne dla dzieci Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Konsultacja w zakresie żywienia niemowląt, dzieci i młodzieży. Analiza nawyków żywieniowych, analiza składu ciała lub analiza antropometryczna, wskazówki żywieniowe, przepisy
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Analiza składu ciała za pomocą wagi TANITA wraz z interpretacją wyniku

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy