ocena dietetyka

Dietetyk Maja Czerwińska-Rogowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Księdza Stanisława Ruta 81 /81 , 72-300 Gryfice

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
5 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, kierunek Dietetyka oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka. Aktualnie w trakcie studiów doktoranckich w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W trakcie studiów uczestniczyłam w w wielu projektach badawczych m.in. dotyczących restrykcji kalorycznych czy przesiąkliwości jelit. Jestem autorem i współautorem publikacji oraz prac badawczych dotyczących dietetyki. Prezentowane przeze mnie na licznych polskich i międzynarodowych konferencjach i sympozjach wyniki badań spotykały się z dużym uznaniem i wielokrotnie były nagradzane.
Wiedzę i doświadczenia poszerzam pracując na co dzień jako dietetyk kliniczny, gdzie zajmuje się m.in. leczeniem żywieniowym pacjentów zarówno niedożywionych jak i otyłych oraz pacjentami z chorobami dietozależnymi.

Osiągnięcia

Obecnie jestem doktorantką w Zakładzie Biochemii i Żywienia Człowieka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Przez kilka lat pełniłam funkcję wiceprzewodniczącej szczecińskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki a od kilku lat jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego i Dojelitowego (POLSPEN). Swoją wiedzę już od kilku lat poszerzam o doświadczenie pracując jako dietetyk kliniczny w szpitalu, gdzie pomagam pacjentom w różnym wieku i z różnymi jednostkami chorobowymi. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i sympozjach naukowych z zakresu żywienia a także chętnie dzielę się zdobytą wiedzę i doświadczeniem poprzez wygłaszanie prac na licznych konferencjach oraz publikacje w renomowanych czasopismach naukowych.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja dietetyczna Czas trwania: 60 min Cena: 89 zł
Analiza składu ciała z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury InBody 230 z omówieniem wyników (zawartość w organizmie tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, zawartości wody, poziomu podstawowej przemiany materii)
Dokładny wywiad żywieniowy umożliwiający zebranie informacji o m.in. chorobach współistniejących, aktywności fizycznej czy preferencjach żywieniowych
Analiza dotychczasowego sposobu odżywiania
Analiza wyników badań laboratoryjnych (jeśli Pacjent je posiada – brak badań laboratoryjnych nie jest przeciwwskazaniem do konsultacji) Edukacja żywieniowa
Wskazanie dotychczasowych błędów w dotychczasowym jadłospisie
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Po 2 lub 4 tygodniach stosowania diety
Analiza składu ciała za pomocą InBody 230
Sprawdzenie i omówienie postępów