dietetyk Magdalena Socha-Sala
ocena dietetyka

Dietetyk Magdalena Socha-Sala

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Grodzisko 3A /5 , 35-060 Rzeszów

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
8 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dietetykiem z kilkuletnim doświadczeniem, które zdobywałam już podczas praktyk studenckich oraz w jednym z gabinetów dietetycznych w Rzeszowie.

Ukończone studia dzienne oraz podyplomowe dały mi rzetelną wiedzę potrzebną do prowadzenia Pacjenta zdrowego oraz z chorobami dietozależnymi (nadciśnieniem, dyslipidemią, chorobami tarczycy, cukrzycą itp.). Z kolei kilkuletnia praktyka oraz wiedza z psychologii odżywiania pokazały w jaki sposób pracować z osobą, tak aby efekty uzyskane na drodze kuracji dietetycznej były trwałe.

Działając jako dietetyk w Rzeszowie, staram się rozpowszechniać wiedzę o żywieniu, gdyż w moim przekonaniu stanowi ona podstawę przy wprowadzaniu stałych zmian w naszym codziennym funkcjonowaniu. Zaopatrzeni w nią pacjenci są w stanie samodzielnie przygotowywać pełnowartościowe i smaczne posiłki. Uważam, że podstawowym założeniem w pracy z pacjentem powinna być otwartość oraz indywidualne podejście. Jestem dietetykiem, który odpowie na nękające pytania, wesprze w trudnych chwilach, nauczy metod mobilizacji i motywowania samego siebie. Pracując z osobą zawsze staram się poznać jej umiejętności i motywację, tak aby dieta w 100% odpowiadała jej potrzebom.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

pierwsza wizyta z dietą redukcyjną Czas trwania: 60 min Cena: 200 zł
wizyta kontrolna bez diety Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
dieta on line Czas trwania: 30 min Cena: 140 zł
konsultacja dietetyczna Czas trwania: 60 min Cena: 90 zł

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza