dietetyk Magdalena Olszówka
ocena dietetyka

Dietetyk Magdalena Olszówka

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Dlaczego warto mi zaufać?

Ukończyłam studia wyższe na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Dietetyka. Dzięki temu uzyskałam rzetelną wiedzę by właściwie i profesjonalnie pomagać moim pacjentom. Specjalizuję się w diecie cukrzycowej, wegetariańskiej i przy niedoczynności tarczycy.

Mam bardzo duże doświadczenie zdobyte w pracy z moimi podopiecznymi. Dlatego wiem jak ułożyć dietę by przezwyciężyć drobne słabości i skutecznie Tobie pomóc.

Wyróżnia mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Przy tworzeniu jadłospisu zawsze biorę pod uwagę Twoje zwyczaje i upodobania kulinarne.

Możesz liczyć na moją opiekę. Nie ograniczam się jedynie do wydawania jadłospisów. Chcę aktywnie, wraz z Tobą uczestniczyć w diecie poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy.

Nie stosuję suplementów diety. Uważam, że najlepszą drogą do zdrowia i wymarzonej sylwetki jest zdrowe żywienie. Żadne suplementy, zioła czy inne preparaty nie są potrzebne do tego aby czuć się i wyglądać dobrze.

Moim atutem jest różnorodność form współpracy. Wspólnie ustalimy, czy wolisz otrzymywać gotowy jadłospis, czy potrzebne Ci są regularne konsultacje i edukacja żywieniowa.

Gabinet znajduje się w ścisłym centrum Gdańska. Niezależnie, czy poruszasz się komunikacją miejską, czy samochodem dotrzesz do mnie szybko i bez problemu.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza