dietetyk Magdalena Kopalska
ocena dietetyka

Dietetyk Magdalena Kopalska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym (ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny), członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Regularnie aktualizuję i uzupełniam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu żywienia.
Potrafię dostosować plan odżywiania do Twojego stanu zdrowia, tak abyś nie tylko zredukował zbędne kilogramy (jeśli tego właśnie potrzebujesz), ale również poczuł się lepiej i poprawił wyniki laboratoryjne. Sama od kilkunastu lat zmagam się z chorobą Hashimoto, więc problemy pacjentów z chorobami o podłożu autoimmunizacyjnym są mi szczególnie bliskie. Pomogę Ci poprawić komfort życia i „wyleczyć” się z chronicznego zmęczenia.
Bardzo zależy mi na tym, aby moi klienci nie poprzestali na jednorazowej realizacji diety, ale aby zmienili sposób myślenia o jedzeniu i wprowadzili zdrowe nawyki żywieniowe na stałe do swojego życia. Podpowiem Ci również jak poradzić sobie z odżywianiem w sytuacjach trudnych jak np. wyjazdy służbowe, wakacje etc.
Jeżeli chcesz skończyć swoją odwieczną walkę z jedzeniem, dowiedzieć jak się odżywiać, żeby poczuć się dobrze i odzyskać energię, zapraszam serdecznie.
* Oferuję również możliwość dojazdu do Klientów z analizatorem składu ciała.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza