dietetyk Magdalena Gerych-Strzeżewska
ocena dietetyka

Dietetyk Magdalena Gerych-Strzeżewska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Generała George’a Smitha Pattona /53 , 87-720 Ciechocinek

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Nazywam się Magdalena Gerych-Strzeżewska, jestem specjalistą ds. żywienia, pracuję jako dietetyk. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Usługi Żywieniowe i Dietetyka na Akademii Morskiej
w Gdyni. Moja praca jest moją pasją, dlatego ciągle poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych szkoleniach, kursach czy konferencjach. Świadome żywienie jest bardzo ważnym aspektem w moim życiu. Wam również chcę pokazać jak prawidłowy sposób odżywiania może wpłynąć na Wasze zdrowie
i samopoczucie.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Wywiad żywieniowy i analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 70 zł
Kwantowa analiza składu ciała Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
Szybka ocena niedoboru witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, poziomu cukru we krwi i cholesterolu oraz prawidłowego działania narządów strategicznych; trzustka, wątroba, nerki, śledziona, mózg i inne.
KWANTOWY ANALIZATOR SKŁADU ORGANIZMU to profesjonalne urządzenie działające w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpedancji. Urządzenie to odczytuje poziom wszystkich związków odżywczych w organizmie: witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów. Metoda ta daje możliwość pozyskiwania informacji o człowieku w bezinwazyjny, bezpieczny sposób, który pozwala holistycznie spojrzeć na temat choroby, jej przyczyn i metod przywracania do zdrowia.
W ciągu 3 minutowego testu uzyskasz wiedzę jak z ponad 20 badań laboratoryjnych. WITAMINY, MINERAŁY, HORMONY, AMINOKWASY. Pomiar trwa krótko , nie jest uciążliwy ani niebezpieczny dla klienta i co najważniejsze daje niezwykle szeroką informację o tym co się dzieje w organizmie. Wyniki są porównywalne z wynikami laboratoryjnymi.
Indywidualna dieta 4 tygodnie Czas trwania: 120 min Cena: 300 zł

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza