dietetyk Maciej Wielgosz
ocena dietetyka

Dietetyk Maciej Wielgosz

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Osiedle Kolorowe 21 /213 , 31-940 Kraków

ul. , 32-095 Iwanowice Dworskie

ul. Lotnicza 3 , 00-000 Kraków

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentem Dietetyki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie i wielu kursów doszkalających. Specjalizuję się w dietetyce sportowej i żywieniu osób aktywnych fizycznie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, śledząc najnowsze doniesienia naukowe i trendy, a także uczestnicząc w konferencjach żywieniowych. Zajmuje się edukacją żywieniową oraz dietoterapią sportowców, osób aktywnych fizycznie, a także tych, którzy poprzez sport chcą zmienić swoją sylwetkę i stan zdrowia. Prowadzę wykłady i szkolenia dotyczące zdrowego stylu życia. Jestem autorem bloga: Sport od Kuchni.
Po godzinach uprawiam sport, obecnie poświęcając się treningowi funkcjonalnemu, jeździe na rowerze, a także bieganiu i pływaniu. Jestem fanem fantastyki w różnych jej odsłonach.

Osiągnięcia

Uczestniczyłem w licznych kursach dotyczących żywienia w sporcie, poszczególnych jednostkach chorobowych i stanach fizjologicznych. Byłem również uczestnikiem konferencji nt. żywienia w sporcie. Jestem autorem licznych artykułów popularnonaukowych na swoim blogu, a także współpracowałem z wieloma innymi stronami. Mogę pochwalić się pierwszą publikacją naukową, której zostałem współautorem. Na uczelni pracuję przy naukowym grancie, który mam zamiar kontynuować jako doktorant.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta lub konsultacja Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 80 zł
Każda następna wizyta.
Konsultacja online Czas trwania: 60 min Cena: 80 zł
Dostępne są również pakiety większej ilości wizyt wraz z 14 dniowym jadłospisem w korzystnej cenie.
Jadłospis Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł