dietetyk Łukasz Ławecki
ocena dietetyka

Dietetyk Łukasz Ławecki

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Polna 1-26 /31 , 21-400 Łuków

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Kurs
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Specjalizacja w żywieniu kobiet w ciąży, par chcących zajść w ciąże, dietetyka w sporcie oraz ogólna i chorób. Holistyczne podejscie do pacjenta, współpraca z lekarzem oraz analiza zapotrzebowania na witaminy i minerały.

Osiągnięcia

Kursy podatawowe zaawansowane i dietetyka specjalizacja w dietetyce sportowej a także medycynie i dietetyce komórkowej, współpraca ze specjalistami w holistyce oraz naturoterapii. Nowoczesne podejscie do wyleczenia i uzdrowienia w zgodzie z natura.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Wizyty online

Usługi

Plan promocyjny 7 Czas trwania: 30 min Cena: 90 zł
Plan dietetyczny na 7 dni z wywiadem żywieniowym oraz pełna opieką nad dieta i podejściem do zdrowi oraz tworzeniu zdrowych nawyków, dostęp do wiedzy najlepszych fachowców podanej w przystępnej formie, forum grupowe i wsparcie.
Kompleksowy Czas trwania: 60 min Cena: 225 zł
Plan dietetyczny z wywiadem żywieniowym online oraz pytaniami kontrolnymi po dwóch tygodniach. Kompleksowe i holistyczne podejscie do diety i leczenia, analiza pomiarów z krwi i/lub włosa, dopasowanie diety i motywacja, tworzenie dobrych nawyków żywieniowych, odpowiedzi na pytania, forum wsparcia, praktyczne porady oraz przygotowanie do oczyszczania organizmu

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza