Brak ocen
265 Odwiedzin

Podsumowanie

Gdynia
01/12
2021

Szczegóły wydarzenia

Dodaj do kalendarza 01/12/2021 10:00 AM 01/13/2021 04:00 PM Europe/Paris Trener Personalny kasia false MM/DD/YYYY

Trener personalny to zawód o interdyscyplinarnym charakterze. Łączy podstawowe kompetencje dietetyka, fizjoterapeuty oraz instruktora rekreacji ruchowej. Wymaga wszechstronnego przygotowania, wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności, ale też odpowiedniego podejścia do podopiecznego.

Rynek branży fitness stale się rozwija, a co za tym idzie – rośnie też świadomość i wymagania potencjalnych klientów. XXI wiek stawia przed trenerem personalnym wiele wyzwań. Mamy do czynienia z różnymi negatywnymi czynnikami wpływającymi na nasze zdrowie, sprawność i samopoczucie. Wliczamy w to, m.in. choroby metaboliczne oraz autoimmunologiczne, a także dolegliwości bólowe wynikające z siedzącego trybu życia i przykurczów mięśniowo-powięziowych, utrudniające życie codzienne oraz efektywny trening.

Wykwalifikowany trener personalny ma za zadanie zbadanie zakresu świadomości ruchowej i żywieniowej pacjenta, powinien wprawnie oceniać sylwetkę i wzorce ruchowe, co umożliwi wprowadzenie odpowiednich ćwiczeń, a także analizę postępów. Musi rozpoznać właściwie potrzeby pacjenta, żeby bezpiecznie i skutecznie z nim pracować.

Naprzeciw zmianom rynku i wymaganiom klientów wychodzi wyjątkowe szkolenie Mauricz Training Center – Trener Personalny. Nasza kadra stworzyła program łączący w spójną całość wszystkie niezbędne elementy potrzebne do efektywnej pracy w zawodzie trenera personalnego. Szkolenie daje wyjątkową na tle konkurencyjnych propozycji bazę, pozwalającą na wieloaspektową, niezwykle skuteczną opiekę nad podopiecznymi.

Uzyskując tytuł Trenera Personalnego kursant ma przed sobą również możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i ukierunkowania przebiegu kariery. Oferta Mauricz Training Center została skonstruowana tak, by umożliwić wielotorowy rozwój i dać szansę skupienia się na aspekcie treningu medycznego/fizjoterapii, pójścia w kierunku dietetyki, albo zostania specjalistą do spraw przygotowania motorycznego. Szkolenie dedykowane jest dla szerokiego grona odbiorców, wliczając w to osoby, które pasjonują się zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną oraz chciałyby pracować w zawodzie jako trener.

Również dla tych, którzy ukończyli w przeszłości szkolenie o tej nazwie, lecz wobec rosnących wyzwań nie czują się pewni swoich kompetencji, chcieliby odświeżyć wiedzę i otrzymać narzędzia do skutecznej i bezpiecznej pracy z podopiecznymi o różnych potrzebach.

UWAGA! Szkolenie obejmuje 12 dni po 7 godzin dydaktycznych dziennie w formie weekendowej. Zyskało akceptację Polskiego Związku Trenerów Personalnych, a co za tym idzie – poparcie toku nauczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, będące dowodem na wysoką jakość i obiektywną wartość programu szkolenia.

Bilety do kupienia:

Default


Gdynia,

zarezerwuj bilety

13/12/2020
334
0
15/12/2020
289
0
15/12/2020
324
0