dietetyk Krzysztof M Nowak
ocena dietetyka

Dietetyk Krzysztof M Nowak

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Wiślana 25 /25 , 60-401 Poznań

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Do każdego podchodzę indywidualnie. Wyznaję zasadę Mens sana in corpore sano, czyli W zdrowym ciele zdrowy duch. Warto pamiętać, że bez konsekwencji, właściwy jadłospis, nie pozwoli w pełni cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Tutaj z pomocą przychodzi pomoc psychodietetyka. Jeśli raz podję ta decyzja pójdzie w parze z aktywnością fizyczną – sukces murowany! Holistyczne podejście pozwoli jak najlepiej wykorzystać Twój potencjał. Wiek, stan zdrowia, ilość wolnego czasu czy dotychczasowa wiedza na temat żywienia i sportu nie mają znaczenia!

Osiągnięcia

Kwalifikacje są dostępne na stronie http://krzysztofmnowak.pl/ oraz do wglądu w gabinecie.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta/godzinna konsultacja Czas trwania: 60 min Cena: 70 zł
Omówimy co się dzieje, wspólnie ustalimy cel, dokonamy pomiarów ciała segmentowym analizatorem Tanita BC418 MA** – przeczytaj niżej jak się przygotować. Jeśli posiadasz, zabierz wyniki morfologii krwi, lipidogram i wyniki tarczycy oraz 3 dni zapisuj co jesz, w tym 1 dzień wolny od pracy. Umów się już dziś!
Wizyta kontrolna/30-minutowa konsultacja Czas trwania: 30 min Cena: 40 zł
Podczas wizyty kontrolnej wspólnie monitorujemy postępy – pozwala to jeszcze lepiej dostosować sposób żywienia, jadłospis i aktywność fizyczną dla jak najlepszych efektów.
Jadłospis 7 dni Czas trwania: 30 min Cena: 120 zł
Jadłospis tworzę od podstaw korzystając z ankiety, którą wypełniamy podczas wizyty. Wraz ze wskazówkami wysyłam go mailem w ciągu kilku dni. Jadłospis jest w pełni zbilansowany pod kątem celu, trybu życia, upodobań (potrawy, produkty, czas, budżet), alergii pokarmowych, zawartości witamin i składników mineralnych oraz ewentualnych chorób i innych ograniczeń. W przypadku placówek żywienia zbiorowego i firm cateringowych koszt do ustalenia.
Jadłospis 14 dni Czas trwania: 30 min Cena: 170 zł
W porównaniu do 7-dniowego jest bardziej urozmaicony.
Trening personalny Czas trwania: 60 min Cena: 70 zł
Oferta obejmuje trening, który odbywa się na prywatnej siłowni obok gabinetu, w Twoim domu lub w dowolnym klubie. Rozpisuję Twój plan treningowy w zależności od celu i poziomu zaawansowania. Już po pierwszym treningu możesz i potrafisz ćwiczyć samodzielnie na siłowni (w profesjonalnym klubie lub siłowni domowej), również z ciężarem własnego ciała, pasami typu TRX lub bez sprzętu, również w domu. Ustalam również strefy tętna dla najlepszych efektów.
Trening personalny dla początkujących Czas trwania: 90 min Cena: 90 zł
W porównaniu do zwykłego treningu różni się omówieniem wszystkich podstaw, pełną rozgrzewką, rozciąganiem - nigdzie się nie spieszymy, aby mieć pewność, że wszystko zapamiętasz!
Analiza składu ciała – 25 zł Czas trwania: 30 min Cena: 25 zł
0 zł przy każdej wizycie. Dostępny pakiet 99 zł za 6 pomiarów – 2 pomiary gratis! Pomiar urządzeniem BIA Tanita BC 418 MA wraz z omówieniem. Urządzenie wskazuje m.in. masę ciała, mięśni, poziom tkanki tłuszczowej (z podziałem na partie ciała oraz wskazaniem poziomu tłuszczu trzewnego), nawodnienie. Pozwala monitorować efekty wspólnej pracy.
Pakiety Czas trwania: 30 min Cena: 299 zł
Szczegóły na temat pakietów na stronie oraz Facebooku!
Food Detective Czas trwania: 30 min Cena: 430 zł
Test na nietolerancje pokarmowe na 46 najczęściej uczulających produktów i grup. Wynik już w 40 minut, wraz z omówieniem i zaplanowanym postępowaniem. Pora dnia i czas ostatniego posiłku są bez znaczenia. Masz kłopoty skórne, z układem pokarmowym, zasypianiem lub czujesz się kiepsko? Przeciwwskazania to leki immunosupresyjne i sterydowe, a przeciwhistaminowe (np. Zyrtec) nie mają wpływu na wynik.
Pozostałe oraz inne testy diagnostyczne Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł
Oferta obejmuje testy na nietolerancje i alergie pokarmowe – FoodPrint 40, 110, 160 Vege, 220+; celiakia, kandydoza, witamina D3, badania flory jelit, testy genetyczne. Szkolenia, zakupy z dietetykiem, sprzątanie kuchni z niekorzystnych produktów, wspólne gotowanie, warsztaty dla dzieci i dorosłych, dojazd z analizatorem, zajęcia i wizyty grupowe, stała opieka – zapytaj o szczegóły.
Kurs TRENER PERSONALNY Czas trwania: 30 min Cena: 1299 zł
8 weekendów, cyklicznie co 2 miesiące. Szczegóły na https://a4academy.pl/produkt/szkolenie-trener-personalny-specjalista-ds-odzywiania-poznan/. A może chcesz zniżkę?

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza