dietetyk Krzysztof Duszyński
ocena dietetyka

Dietetyk Krzysztof Duszyński

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Kurs
6 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Specjalizuje się głownie dietetyką sportowa dostosowaną do aktualnych warunków i celu, który założymy razem z podopiecznym.

Osiągnięcia

Ukończone kursy dietetyki oraz trenera personalnego.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Wizyty online

Usługi

Dieta z treningiem Czas trwania: 60 min Cena: 96 zł
W zestawie ułożymy dla Ciebie zarówno odpowiedni trening jak i dietę, bo dopiero połączenie tych dwóch rzeczy da Ci oczekiwane efekty. Dieta, jaką Ci zaproponujemy, jest prosta i szybka w przygotowaniu. Wybieramy tylko takie produkty, które są tanie i łatwo dostępne (przecież nie o to chodzi, by przez cały dzień krążyć między marketami a kuchnią, prawda?)

Nasza współpraca odbywa się na komfortowych dla obu stron warunkach za pośrednictwem internetu. Efekty są gwarantowane: poprawę samopoczucia i zwiększoną energię do życia zauważysz już po kilku dniach, widoczna poprawa sylwetki to kwestia około 3-4 tygodni. Ale zobaczysz, że to dopiero początek Twojej przygody! Gdy zobaczysz pierwsze rezultaty, Twoja motywacja do dalszej pracy nad sobą zwiększy się kilkukrotnie;)

Chcesz sprawdzić opinie naszych klientów?
https://trenujemy24.pl/opinie (kliknij tutaj)

Co otrzymujesz?
– dietę z przepisami, dzięki czemu nie musisz zastanawiać się co zjeść w danym posiłku i nie tracisz czasu na szukanie przepisów
– listę zakupów, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas na zakupach (kupujesz tylko produkty z listy przez co może się okazać, że dieta będzie tańsza niż “normalne” jedzenie)
– plan treningowy kształtujący sylwetkę
– konsultacje i nasze wsparcie bez limitu, czyli piszesz do nas wiadomość ze swoimi kłopotami, problemami czy wątpliwościami i otrzymujesz odpowiedź maksymalnie w przeciągu 2-3h (po prostu zależy nam na żywym kontakcie z Tobą – w końcu Twoje sukcesy świadczą też o Nas;))
– grupę wsparcia w której na bieżąco są dodawane artykuły, przepisy, zdjęcia, metamorfozy, tutaj dostaniesz też wskazówki od innych osób które też walczą o lepszą sylwetkę

96 zł - 4 tygodnie
196 zł - 3 miesiące
296 zł - 6 miesięcy
476 zł - 12 miesięcy
Plan treningowy Czas trwania: 30 min Cena: 56 zł
Miesięczny rozpiska planu treningowego dopasowana do możliwości i celu podopiecznego.
Plan dietetyczny Czas trwania: 30 min Cena: 66 zł
Plan dietetyczny z dopasowaniem produktów pod aktualny stan zdrowia, cel i możliwością wykluczenia róznych produktów.

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy