dietetyk Krystian Ściechowski
ocena dietetyka

Dietetyk Krystian Ściechowski

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Kempfinówka 13-21 /206 , 97-400 Bełchatów

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Witam serdecznie,

Nazywam się Krystian Ściechowski, jestem dyplomowanym dietetykiem. Na co dzień prowadzę Poradnię FitDietetyk℠ w Bełchatowie przy Grota Roweckiego 21/206. Moja poradnia należy do renomowanej sieci poradni dietetycznych w Polsce – FIT DIETETYK℠.

Przyjmując jako dietetyk w Bełchatowie pomagam swoim pacjentom w osiągnięciu celu, zmianie nawyków żywieniowych oraz eliminacji czynników, odpowiedzialnych za rozwój problemów zdrowotnych.

W swojej codziennej praktyce dietetycznej mocno koncentruję się na przygotowaniu optymalnego programu żywieniowego dla swoich pacjentów, podpartego na dokładnej analizie wszystkich czynników związanych z aktualnym stanem zdrowia i żywienia.

Zanim zacząłem przyjmować jako dietetyk w Bełchatowie, swoją praktykę zawodową zdobywałem w placówkach medycznych, szpitalach, firmach cateringowych oraz w placówkach opiekuńczych.

Osoby, które chciałby skorzystać z moich usług w moim gabinecie przy ul. Grota Roweckiego 21/206. Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego, odwiedzania strony Facebook Krystian Ściechowski – FIT DIETETYK℠, czy skorzystania z rejestracji poprzez kalendarz interaktywny.

Pozdrawiam

Krystian Ściechowski

Usługi

Bezpłatna konsultacja Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł
Bezpłatna konsultacja